Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2020 en 31-10-2021. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie
1 Xenia Kroonen (U18 vrouwen (meisjes B)) 14.32 sec +0.7
2 Amy Niemantsverdriet 16.23 sec -1.2

800 m

Naam Prestatie
1 Amy Niemantsverdriet 3.15.95 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Alexandra Elias (Meisjes C) 3.45.39 min
2 Ona Steels (A2) (Meisjes pupillen A) 4.11.9 min
3 Margarita Metopishvili (A2) (Meisjes pupillen A) 4.19.7 min
4 Ziona Izogie (Meisjes pupillen B) 4.35.9 min
5 Maja Oosterhof (A2) (Meisjes pupillen A) 4.41.5 min
6 Romy van Goethem (A2) (Meisjes pupillen A) 5.20.5 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Maren van Dorp (U18 vrouwen (meisjes B)) 6.03.74 min
2 Alexandra Elias (Meisjes C) 6.16.49 min

100 mh (83,8cm)

Naam Prestatie
1 Xenia Kroonen (U18 vrouwen (meisjes B)) 17.96 sec -0.8

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Ilvy de Waal (Meisjes C) 1.40 m ZK
2 Marjolein Groeneveld (Meisjes D) 1.25 m
3 Alexandra Elias (Meisjes C) 1.24 m
4 Sabine van der Vloet (Meisjes D) 1.20 m
5 Ona Steels (A2) (Meisjes pupillen A) 1.15 m
6 Romy van Goethem (A2) (Meisjes pupillen A) 1.10 m
7 Ziona Izogie (Meisjes pupillen B) 1.00 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Xenia Kroonen (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.48 m +1.7
2 Ilvy de Waal (Meisjes C) 4.00 m +1.7
3 Adaja Izogie (Meisjes C) 3.98 m +1.5
4 Sabine van der Vloet (Meisjes D) 3.89 m +2.5
5 Ona Steels (A2) (Meisjes pupillen A) 3.73 m ZK
Lindsey Thilleman (Meisjes C) 3.73 m +1.8
7 Amy Niemantsverdriet 3.67 m +1.6
8 Ziona Izogie (Meisjes pupillen B) 3.53 m
9 Alexandra Elias (Meisjes C) 3.45 m +0.5
10 Linde Valckx (Meisjes D) 3.42 m +2.9

kogel (4kg)

Naam Prestatie
1 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 8.65 m

discus (1kg)

Naam Prestatie
1 Lindsey Thilleman (Meisjes C) 15.87 m
2 Marjolein Groeneveld (Meisjes D) 14.36 m

speer (600g)

Naam Prestatie
1 Georgette Thilleman (U18 vrouwen (meisjes B)) 24.78 m
2 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 23.77 m

kogelslingeren (4kg)

Naam Prestatie
1 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 18.28 m

7-kamp

Naam Prestatie
1 Ilvy de Waal (Meisjes C) 2931 pnt
2 Alexandra Elias (Meisjes C) 2849 pnt

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Eva den Exter, Jasmijn van Dieren, Maren van Dorp, Xenia Kroonen 4.45.95 min
= elektronische tijd