Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2023 en 31-10-2024. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U20 mannen) 12.16 sec
2 Dane Chan (U18 mannen) 12.65 sec +1.4
3 Sander Vink (U20 mannen) 12.80 sec +0.8
4 Henk Gerritsen (Mannen 40) 12.82 sec +1.3
5 Sven van Poorten (U18 mannen) 12.91 sec +1.1
6 Michael van Waesberghe (U16 jongens) 14.28 sec +0.7
7 Floris van Waesberghe (U14 jongens) 15.11 sec -1.6
8 Maxim Heijens (U16 jongens) 15.58 sec -1.0

200 m

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U20 mannen) 23.84 sec +2.0
2 Henk Gerritsen (Mannen 40) 26.25 sec -0.3
3 Sander Vink (U20 mannen) 26.66 sec -2.6

400 m

Naam Prestatie
1 Sven van Poorten (U18 mannen) 59.51 sec
2 Henk Gerritsen (Mannen 40) 60.05 sec
3 Daniele Avesani (Mannen 45) 1.07.55 min

800 m

Naam Prestatie
1 Dylan Vink 2.16.01 min
2 Michael van Waesberghe (U16 jongens) 2.28.15 min
3 Maxim Heijens (U16 jongens) 2.41.87 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Florian Bracke (U14 jongens) 3.24.97 min
2 Stijn van Hoof (U12 jongens) 3.56.03 min
3 Jitse de Smet (U10 jongens) 4.02.38 min
4 Nicolas Elias (U14 jongens) 4.11.59 min
5 Kjeld Gerritsen (U10 jongens) 4.31.17 min
6 Thibeau Lagae (U11) (U12 jongens) 4.31.78 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Jaro Steels (U18 mannen) 4.28.34 min
2 Michael van Waesberghe (U16 jongens) 5.17.50 min
3 Maxim Heijens (U16 jongens) 5.27.64 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Jaro Steels (U18 mannen) 9.20.24 min
2 Bart Mangnus (Mannen 35) 9.20.44 min
3 Sven van Poorten (U18 mannen) 10.56.75 min
4 Dylan Vink 11.05.49 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Bart Mangnus (Mannen 35) 16.24.51 min
2 Jaro Steels (U18 mannen) 17.09.77 min

400 mh (91,4cm)

Naam Prestatie
1 Henk Gerritsen (Mannen 40) 1.09.01 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U20 mannen) 1.75 m
2 Sander Vink (U20 mannen) 1.40 m
3 Florian Bracke (U14 jongens) 1.35 m
4 Henk Gerritsen (Mannen 40) 1.30 m
5 Stijn van Hoof (U12 jongens) 1.21 m
6 Floris van Waesberghe (U14 jongens) 1.20 m
7 Jitse de Smet (U10 jongens) 1.05 m
8 Thibeau Lagae (U11) (U12 jongens) 0.95 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Sander Vink (U20 mannen) 5.29 m +1.0
2 Sven van Poorten (U18 mannen) 4.80 m +0.8
3 Henk Gerritsen (Mannen 40) 4.50 m -0.4
4 Maxim Heijens (U16 jongens) 4.34 m -0.6
5 Jaro Steels (U18 mannen) 4.31 m -0.3
6 Florian Bracke (U14 jongens) 4.05 m +0.7
7 Jitse de Smet (U10 jongens) 3.75 m
8 Sem Luijcks (U10 jongens) 3.26 m
9 Thibeau Lagae (U11) (U12 jongens) 3.02 m +1.0
10 Mats van Remoortere (U9 jongens) 2.89 m

kogel (7,26kg)

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U20 mannen) 10.51 m
2 Dane Chan (U18 mannen) 7.73 m
3 Sander Vink (U20 mannen) 6.91 m

discus (2kg)

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U20 mannen) 27.18 m

speer (800g)

Naam Prestatie
1 Dylan Vink 39.06 m
2 Sander Vink (U20 mannen) 32.96 m
3 Stefan de Block (Mannen 45) 28.72 m
4 Henk Gerritsen (Mannen 40) 26.75 m

kogelslingeren (7,26kg)

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (U20 mannen) 22.14 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Dane Chan, Jaro Steels, Robin Bouwhuizen, Sander Vink 49.20 sec

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Dylan Vink, Henk Gerritsen, Jaro Steels, Sven van Poorten 3.56.99 min

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Dylan Vink, Henk Gerritsen, Jaro Steels, Robin Bouwhuizen 2.26.32 min
= elektronische tijd