Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2020 en 31-10-2021. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (Jongens C) 12.05 sec +0.6
Tim de Bruijn (U18 mannen (jongens B)) 12.05 sec -0.2
3 Dylan Vink 12.24 sec +1.6
4 Henk Gerritsen (Mannen 40) 12.95 sec +0.2
5 Jaro Steels (Jongens C) 15.05 sec -1.4

200 m

Naam Prestatie
1 Tim de Bruijn (U18 mannen (jongens B)) 24.64 sec -0.1
2 Henk Gerritsen (Mannen 40) 26.77 sec -0.7

400 m

Naam Prestatie
1 Henk Gerritsen (Mannen 40) 57.66 sec

800 m

Naam Prestatie
1 Dylan Bouwhuizen (U20 mannen (jongens A)) 2.22.18 min
2 Jaro Steels (Jongens C) 2.23.32 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (Jongens C) 3.06.23 min
2 Jaro Steels (Jongens C) 3.08.65 min
3 Sven van Poorten (Jongens D) 3.30.90 min
4 Florian Bracke (Jongens pupillen B) 3.36.75 min
5 Michael van Waesberghe (A2) (Jongens pupillen A) 4.05.7 min
6 Floris van Waesberghe (A1) (Jongens pupillen A) 4.07.7 min
7 Julian Heijens (A1) (Jongens pupillen A) 4.11.64 min
8 Nicolas Elias (A1) (Jongens pupillen A) 4.30.3 min
9 Ceal Chan (Jongens pupillen B) 4.32.56 min
10 Mike van Poorten (A2) (Jongens pupillen A) 4.50.9 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Jaro Steels (Jongens C) 5.02.00 min
2 Sven van Poorten (Jongens D) 5.45.71 min
3 Renzo van Huffel (Jongens D) 5.54.36 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Jordy Leenknecht (Mannen 40) 9.50.82 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Jordy Leenknecht (Mannen 40) 17.18.79 min

110 mh (106,7cm)

Naam Prestatie
1 Henk Gerritsen (Mannen 40) 21.98 sec +0.2

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Robin Bouwhuizen (Jongens C) 1.71 m
2 Tim de Bruijn (U18 mannen (jongens B)) 1.70 m ZK
3 Sven van Poorten (Jongens D) 1.27 m
4 Devlin de Grave (Jongens D) 1.25 m
5 Mike van Poorten (A2) (Jongens pupillen A) 1.20 m
Renzo van Huffel (Jongens D) 1.20 m
7 Florian Bracke (Jongens pupillen B) 1.10 m ZK
8 Floris van Waesberghe (A1) (Jongens pupillen A) 1.05 m
9 Ceal Chan (Jongens pupillen B) 1.00 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Dylan Vink 5.80 m +1.2
2 Robin Bouwhuizen (Jongens C) 5.41 m
3 Jaro Steels (Jongens C) 4.12 m +1.5
4 Henk Gerritsen (Mannen 40) 4.11 m +1.3
5 Sven van Poorten (Jongens D) 4.10 m +0.2
6 Maxim Heijens (Jongens D) 3.96 m +0.3
7 Floris van Waesberghe (A1) (Jongens pupillen A) 3.73 m ZK
8 Florian Bracke (Jongens pupillen B) 3.30 m
9 Mike van Poorten (A2) (Jongens pupillen A) 3.26 m
10 Ceal Chan (Jongens pupillen B) 3.17 m

speer (800g)

Naam Prestatie
1 Dylan Vink 37.10 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Devlin de Grave, Jaro Steels, Maxim Heijens, Sven van Poorten (Jongens C) 59.67 sec

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Dylan Bouwhuizen, Dylan Vink, Henk Gerritsen, Ivar van de Wege 3.54.03 min
= elektronische tijd