Kampioenen


Categorie Onderdeel Naam
Prestatie Jaar
U8 meisjes 40 mh (30cm) Celina Helmich ZK 9.53 sec 2023
U8 meisjes hoogspringen Ziona Izogie ZK 0.80 m 2019
U9 meisjes 40 m Katja van Eetvelt ZK 7.43 sec 2012
U9 meisjes 40 m Femke Bun ZK 7.1 sec 2006
U9 meisjes 40 m Fieke de Brouwer ZK 7.2 sec 2005
U9 meisjes 600 m Fieke de Brouwer ZK 2.27.4 min 2005
U9 meisjes 600 m Sara IJsebaert ZK 2.16.5 min 2004
U9 meisjes verspringen Maaike van Vossen ZK 2.90 m 2008
U9 meisjes verspringen Femke Bun ZK 3.15 m 2006
U9 meisjes verspringen Fieke de Brouwer ZK 3.11 m 2005
U9 meisjes balwerpen (80g) Ziona Izogie ZK 19.43 m 2020
U9 meisjes balwerpen (80g) Veerle Bun ZK 15.60 m 2004
U10 meisjes 40 m Jessie van Maele ZK 6.5 sec 2007
U10 meisjes 40 m Fieke de Brouwer ZK 6.7 sec 2006
U10 meisjes 40 m Mariska Bun ZK 6.5 sec 2003
U10 meisjes 1000 m Jessie van Maele ZK 4.08.0 min 2007
U10 meisjes 1000 m Sara IJsebaert ZK 3.56.8 min 2005
U10 meisjes hoogspringen Sabine van der Vloet ZK 1.05 m 2018
U10 meisjes verspringen Ziona Izogie ZK 3.50 m 2021
U10 meisjes verspringen Jessie van Maele ZK 3.55 m 2007
U10 meisjes verspringen Fieke de Brouwer ZK 3.62 m 2006
U10 meisjes verspringen Mariska Bun ZK 3.77 m 2003
U10 meisjes balwerpen (140g) Daphne van Vossen ZK 17.30 m 2011
U10 meisjes Vortexwerpen Ziona Izogie ZK 19.08 m 2021
U10 meisjes 4 x 40 m Emma van Acker, Eva den Exter, Jenna Coppieters, Katja van Eetvelt ZK 29.13 sec 2012
U10 meisjes 4 x 40 m Isa van de Voorde, Maaike van Vossen, Noah Lauwers, Pien van den Abeele ZK 30.2 sec 2009
U10 meisjes 4 x 40 m Femke Bun, Jessie van Maele, Manon de Bruin, Romy Lauwers ZK 26.6 sec 2007
U12 meisjes 60 m Ziona Izogie (A1) ZK -0.5 9.71 sec 2022
U12 meisjes 60 m Katja van Eetvelt (A2) ZK 9.37 sec 2015
U12 meisjes 60 m Katja van Eetvelt (A1) ZK A1 9.49 sec 2014
U12 meisjes 60 m Jennifer Wouters ZK A2 8.9 sec 2006
U12 meisjes 60 m Mariska Bun ZK A2 8.8 sec 2005
U12 meisjes 60 m Jennifer Wouters ZK A1 9.4 sec 2005
U12 meisjes 60 m Mariska Bun ZK A1 9.2 sec 2004
U12 meisjes 1000 m Jessie van Maele ZK A2 3.41.3 min 2009
U12 meisjes 1000 m Jessie van Maele ZKA1 3.45.9 min 2008
U12 meisjes 1000 m Sara IJsebaert ZK A1 3.45.70 min 2006
U12 meisjes 60 mh (45cm) Ziona Izogie (A1) ZK -0.9 11.31 sec 2022
U12 meisjes 60 mh (45cm) Ona Steels (A2) ZK 11.50 sec 2021
U12 meisjes hoogspringen Ziona Izogie (A1) ZK 1.20 m 2022
U12 meisjes verspringen Ziona Izogie (A1) ZK -3.5 3.78 m 2022
U12 meisjes verspringen Ona Steels (A2) ZK 3.73 m 2021
U12 meisjes verspringen Ona Steels (A1) ZK A1 3.23 m 2020
U12 meisjes verspringen Katja van Eetvelt (A2) ZK 4.05 m 2015
U12 meisjes verspringen Katja van Eetvelt (A1) ZK A1 3.86 m 2014
U12 meisjes verspringen Jessie van Maele ZK A2 4.03 m 2009
U12 meisjes verspringen Mariska Bun ZK A2 4.22 m 2005
U12 meisjes verspringen Mariska Bun ZK A1 3.85 m 2004
U12 meisjes Vortexwerpen Ziona Izogie (A1) ZK 20.57 m 2022
U12 meisjes kogel (2kg) Daphne van Vossen ZK A1 6.21 m 2012
U12 meisjes kogel (2kg) Jessie van Maele ZK A2 6.74 m 2009
U12 meisjes kogel (2kg) Luca van Dijk ZKA1 5.96 m 2007
U12 meisjes kogel (2kg) Mariska Bun ZK A2 7.73 m 2005
U12 meisjes kogel (2kg) Mariska Bun ZK A1 6.69 m 2004
U12 meisjes 4 x 60 m Annemijn van Broeck, Femke Bun, Jessie van Maele, Romy Lauwers ZK A2 36.3 sec 2009
U12 meisjes 4 x 60 m Fieke de Brouwer, Luca van Dijk, Nathalie de Bruin, Romy van Dorsselaer ZKA1 40.3 sec 2007
U12 meisjes 4 x 60 m RKHAV Estafetteploeg ZK 36.9 sec 2005
U14 meisjes 60 m Katja van Eetvelt ZK+0.4 8.33 sec 2017
U14 meisjes 60 m Naomi Nachtegael ZK 8.3 sec 2009
U14 meisjes 60 m Mariska Bun ZK 8.1 sec 2007
U14 meisjes 60 m Gerd Kinsala ZK 8.1 sec 2006
U14 meisjes 60 m Samantha Lernout ZK 8.5 sec 2004
U14 meisjes 60 m Samantha Lernout ZK 8.4 sec 2003
U14 meisjes 60 m Tosca Hellebrekers ZK 8.6 sec 1997
U14 meisjes 60 m Joyce Mortier ZK 8.3 sec 1996
U14 meisjes 60 m Ulrike Haers ZK 8.7 sec 1994
U14 meisjes 600 m Emma van Acker ZK 1.55.88 min 2015
U14 meisjes 600 m Jessie van Maele ZK 1.48.65 min 2010
U14 meisjes 600 m Samantha Lernout ZK 1.42.9 min 2004
U14 meisjes 600 m Norah van Leest ZK 1.51.4 min 2001
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Mariska Bun ZK 10.2 sec 2007
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Mariska Bun ZK 10.9 sec 2006
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Anique Inghels ZK 12.5 sec 2001
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Altuna Halilovic ZK rw 11.2 sec 1998
U14 meisjes 300 mh (76,2cm) Mariska Bun ZK 54.6 sec 2006
U14 meisjes hoogspringen Anouk Maes ZK 1.30 m 2014
U14 meisjes hoogspringen Romy de Kesel ZK 1.40 m 2011
U14 meisjes hoogspringen Natasja Picavet ZK 1.40 m 1994
U14 meisjes verspringen Naomi Nachtegael ZK 4.37 m 2009
U14 meisjes verspringen Mariska Bun ZK 4.51 m 2007
U14 meisjes verspringen Mariska Bun ZK 4.64 m 2006
U14 meisjes verspringen Anne van Driessche ZK 4.47 m 2005
U14 meisjes verspringen Samantha Lernout ZK 4.60 m 2004
U14 meisjes verspringen Altuna Halilovic ZK 4.35 m 1999
U14 meisjes verspringen Ulrike Haers ZK 4.20 m 1994
U14 meisjes verspringen Rebecca de Bakker ZK 4.21 m 1986
U14 meisjes verspringen L. Fleurbaay ZK 4.20 m 1967
U14 meisjes kogel (2kg) Romy Lauwers ZK 11.13 m 2011
U14 meisjes kogel (2kg) Romy Lauwers ZK 9.04 m 2010
U14 meisjes kogel (2kg) Annelies Baauw ZK 10.80 m 2003
U14 meisjes kogel (2kg) Tosca Hellebrekers ZK 9.96 m 1997
U14 meisjes discus (0,75kg) Marjolein Groeneveld ZK 24.59 m 2022
U14 meisjes discus (0,75kg) Romy de Kesel ZK 26.20 m 2011
U14 meisjes discus (0,75kg) Romy Lauwers ZK 20.64 m 2010
U14 meisjes discus (0,75kg) Kylie de Beule ZK 23.50 m 2007
U14 meisjes discus (0,75kg) Linda Wouterse ZK 24.82 m 1997
U14 meisjes discus (0,75kg) Diona de Koning ZK 18.70 m 1990
U14 meisjes speer (400g) Marjolein Groeneveld ZK 23.88 m 2021
U14 meisjes speer (400g) Alexandra Elias ZK 21.99 m 2019
U14 meisjes speer (400g) Romy Lauwers ZK 25.31 m 2011
U14 meisjes speer (400g) Romy Lauwers ZK 21.40 m 2010
U14 meisjes speer (400g) Endrie van Dorsselaer ZK 20.25 m 1999
U14 meisjes speer (400g) Linda Wouterse ZK 29.12 m 1997
U14 meisjes speer (400g) Linda Wouterse ZK 24.98 m 1996
U14 meisjes speer (400g) Liesbeth Breepoel ZK 22.00 m 1995
U14 meisjes 6-kamp Mariska Bun ZK 2885 pnt 2007
U14 meisjes 6-kamp Altuna Halilovic ZK 2778 pnt 1998
U14 meisjes 6-kamp Tosca Hellebrekers ZK 2593 pnt 1997
U14 meisjes 6-kamp Natasja Picavet ZK 2644 pnt 1994
U14 meisjes 4 x 60 m Annemijn van Broeck, Jessie van Maele, Romy de Kesel, Romy Lauwers ZK 34.62 sec 2011
U14 meisjes 4 x 60 m Fieke de Brouwer, Jessie van Maele, Romy de Kesel, Romy Lauwers ZK 36.27 sec 2010
U14 meisjes 4 x 60 m Ellen van Leuven, Jennifer Wouters, Kylie de Beule, Mariska Bun ZK 32.7 sec 2007
U14 meisjes 4 x 60 m RKHAV Estafetteploeg ZK 32.9 sec 2003
U16 meisjes 80 m Ilvy de Waal +0.0 ZK 11.21 sec 2021
U16 meisjes 80 m Katja van Eetvelt ZK -1.5 10.58 sec 2018
U16 meisjes 80 m Naomi Nachtegael ZK 10.78 sec 2010
U16 meisjes 80 m Mariska Bun ZK 10.5 sec 2008
U16 meisjes 80 m Gerd Kinsala ZK 10.6 sec 2007
U16 meisjes 80 m Samantha Lernout ZK 10.5 sec 2006
U16 meisjes 80 m Audrey Seghers ZK 10.9 sec 2002
U16 meisjes 600 m Fieke de Brouwer ZK 1.47.41 min 2011
U16 meisjes 600 m Norah van Leest ZK 1.52.50 min 2002
U16 meisjes 600 m Brechje de Ruyck ZK 1.39.6 min 1999
U16 meisjes 600 m Rebecca de Bakker ZK 1.45.4 min 1988
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Mariska Bun ZK 13.0 sec 2008
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Anne van Driessche ZK 15.9 sec 2006
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Samantha Lernout ZK 13.8 sec 2005
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Diona de Koning ZK 13.97 sec 1992
U16 meisjes 300 mh (76,2cm) Anne van Driessche ZK 52.75 sec 2007
U16 meisjes 300 mh (76,2cm) Samantha Lernout ZK 48.8 sec 2006
U16 meisjes hoogspringen Ilvy de Waal ZK 1.40 m 2021
U16 meisjes hoogspringen Romy de Kesel ZK 1.45 m 2013
U16 meisjes hoogspringen Sara IJsebaert ZK 1.47 m 2010
U16 meisjes hoogspringen Mariska Bun ZK 1.45 m 2008
U16 meisjes hoogspringen Norah van Leest ZK 1.35 m 2002
U16 meisjes hoogspringen Leonie Scheffers ZK 1.30 m 1964
U16 meisjes verspringen Katja van Eetvelt ZK 4.99 m 2018
U16 meisjes verspringen Romy de Kesel ZK 4.37 m 2013
U16 meisjes verspringen Naomi Nachtegael ZK 4.59 m 2011
U16 meisjes verspringen Naomi Nachtegael ZK 4.80 m 2010
U16 meisjes verspringen Mariska Bun ZK 4.93 m 2008
U16 meisjes verspringen Anne van Driessche ZK 4.42 m 2007
U16 meisjes verspringen Samantha Lernout ZK 4.60 m 2006
U16 meisjes verspringen Diona de Koning ZK 4.66 m 1992
U16 meisjes kogel (3kg) Stephanie Dhanis ZK 8.07 m 2015
U16 meisjes kogel (3kg) Romy Lauwers ZK 10.06 m 2012
U16 meisjes kogel (3kg) Mariska Bun ZK 10.60 m 2009
U16 meisjes kogel (3kg) Mariska Bun ZK 9.45 m 2008
U16 meisjes kogel (3kg) Evelien Burm ZK 9.52 m 2007
U16 meisjes kogel (3kg) Sana Ahmidach ZK 10.37 m 2006
U16 meisjes kogel (3kg) Tosca Hellebrekers ZK 10.16 m 1998
U16 meisjes kogel (3kg) Daniella Segers ZK 9.38 m 1986
U16 meisjes kogel (3kg) Marleen Verweij ZK 10.40 m 1966
U16 meisjes discus (1kg) Georgette Thilleman ZK 21.19 m 2020
U16 meisjes discus (1kg) Romy Lauwers ZK 27.29 m 2013
U16 meisjes discus (1kg) Romy de Kesel ZK 27.56 m 2012
U16 meisjes discus (1kg) Mariska Bun ZK 25.87 m 2009
U16 meisjes discus (1kg) Natalie van der Wielen ZK 18.70 m 2008
U16 meisjes discus (1kg) Evelien Burm ZK 22.75 m 2007
U16 meisjes discus (1kg) Samantha Lernout ZK 25.04 m 2006
U16 meisjes discus (1kg) Audrey de Beule ZK 23.09 m 2001
U16 meisjes speer (500g) Marjolein Groeneveld ZK 31.45 m 2023
U16 meisjes speer (500g) Romy de Kesel ZK 28.24 m 2013
U16 meisjes speer (500g) Eva Ferket ZK 29.09 m 2012
U16 meisjes speer (500g) Mariska Bun ZK 26.63 m 2009
U16 meisjes speer (600g) Mariska Bun ZK 21.86 m 2008
U16 meisjes speer (600g) Evelien Burm ZK 23.46 m 2007
U16 meisjes speer (600g) Sana Ahmidach ZK (ZKmB) 33.25 m 2007
U16 meisjes speer (600g) Sana Ahmidach ZK 32.35 m 2006
U16 meisjes speer (600g) Aniek Aper ZK 27.25 m 2004
U16 meisjes 7-kamp (U16) Mariska Bun ZK 3665 pnt 2008
U16 meisjes 4 x 80 m Annemijn van Broeck, Eva Ferket, Jessie van Maele, Romy Lauwers ZK 46.13 sec 2012
U16 meisjes 4 x 80 m Elke Freijzer, Jennifer Wouters, Kylie de Beule, Vere van Rie ZK 44.5 sec 2009
U16 meisjes 4 x 80 m RKHAV Estafetteploeg ZK 42.6 sec 2005
U16 meisjes 4 x 80 m Audrey Seghers, Cecile van Leest, Daphne Seghers, Norah van Leest ZK 46.0 sec 2002
U18 vrouwen 100 m Ilvy de Waal ZK -2.4 13.65 sec 2022
U18 vrouwen 100 m Kylie de Beule ZK 15.15 sec 2011
U18 vrouwen 100 m Audrey Seghers ZK 13.2 sec 2004
U18 vrouwen 100 m Suzan van Acker ZK 13.2 sec 1988
U18 vrouwen 200 m Romy Lauwers ZK 33.94 sec 2015
U18 vrouwen 200 m Femke Bun ZK +1.8 30.94 sec 2014
U18 vrouwen 200 m Mariska Bun ZK w-0.7 26.30 sec 2011
U18 vrouwen 200 m Mariska Bun ZK 26.28 sec 2010
U18 vrouwen 200 m Samantha Lernout ZK 27.9 sec 2008
U18 vrouwen 200 m Samantha Lernout ZK 27.40 sec 2007
U18 vrouwen 200 m Suzan van Acker ZK 27.1 sec 1986
U18 vrouwen 400 m Elke Freijzer ZK 1.11.26 min 2012
U18 vrouwen 400 m Mariska Bun ZK 1.04.15 min 2010
U18 vrouwen 400 m Samantha Lernout ZK 1.02.03 min 2008
U18 vrouwen 400 m Aniek Aper ZK 1.03.5 min 2006
U18 vrouwen 400 m Inez de Blieck ZK 1.02.9 min 1989
U18 vrouwen 400 m Jolanda de Nijs ZK 1.03.1 min 1985
U18 vrouwen 400 m Ingrid de Nijs ZK 1.04.3 min 1976
U18 vrouwen 800 m Elke Freijzer ZK 2.38.3 min 2011
U18 vrouwen 800 m Samantha Lernout ZK 2.29.4 min 2008
U18 vrouwen 800 m Aniek Aper ZK 2.30.5 min 2006
U18 vrouwen 800 m Aniek Aper ZK 2.23.3 min 2005
U18 vrouwen 800 m Brechje de Ruyck ZK 2.16.1 min 2000
U18 vrouwen 800 m Margot de Nijs ZK DK 2.21.4 min 1978
U18 vrouwen 1500 m Aniek Aper ZK 5.00.4 min 2006
U18 vrouwen 5000 m Mariska van Cauteren ZK 20.55.26 min 2007
U18 vrouwen 5000 m Aniek Aper ZK 19.45.6 min 2006
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Samantha Lernout ZK 20.9 sec 2007
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Daphne Seghers ZK 18.6 sec 2005
U18 vrouwen 400 mh (76,2cm) Mariska Bun ZK 1.13.25 min 2010
U18 vrouwen 400 mh (76,2cm) Samantha Lernout ZK 1.08.17 min 2008
U18 vrouwen 400 mh (76,2cm) Samantha Lernout ZK 1.09.97 min 2007
U18 vrouwen 2000 m stpl (76,2cm) Mariska van Cauteren ZK 9.13.8 min 2007
U18 vrouwen hoogspringen Femke Bun ZK 1.45 m 2014
U18 vrouwen hoogspringen Sara IJsebaert ZK 1.45 m 2012
U18 vrouwen hoogspringen Mariska Bun ZK 1.50 m 2010
U18 vrouwen verspringen Femke Bun ZK +0.0 4.37 m 2014
U18 vrouwen verspringen Mariska Bun ZK 5.17 m 2011
U18 vrouwen verspringen Mariska Bun ZK 5.32 m 2010
U18 vrouwen verspringen Samantha Lernout ZKw+3.7 4.90 m 2008
U18 vrouwen verspringen Suzan van Acker ZK 5.09 m 1988
U18 vrouwen verspringen Suzan van Acker ZK 4.85 m 1987
U18 vrouwen verspringen Suzan van Acker ZK 5.00 m 1986
U18 vrouwen kogel (3kg) Romy Lauwers ZK 11.24 m 2015
U18 vrouwen kogel (3kg) Romy Lauwers ZK 11.18 m 2014
U18 vrouwen kogel (3kg) Mariska Bun ZK 10.62 m 2011
U18 vrouwen kogel (3kg) Mariska Bun ZK 10.13 m 2010
U18 vrouwen kogel (3kg) Lotte Baauw ZK 9.53 m 2007
U18 vrouwen kogel (3kg) Aniek Aper ZK 10.05 m 2006
U18 vrouwen kogel (3kg) Aniek Aper ZK 9.66 m 2005
U18 vrouwen kogel (3kg) Audrey de Beule ZK 10.40 m 2003
U18 vrouwen kogel (3kg) Daniella Segers ZK 12.78 m 1989
U18 vrouwen kogel (3kg) Daniella Segers ZK 12.00 m 1988
U18 vrouwen kogel (3kg) L. Knibbeler ZK 9.35 m 1967
U18 vrouwen kogel (3kg) Marlies Burm ZK 10.14 m 1965
U18 vrouwen discus (1kg) Anouk de Bruijn ZK 23.15 m 2015
U18 vrouwen discus (1kg) Romy Lauwers ZK 29.08 m 2014
U18 vrouwen discus (1kg) Kylie de Beule ZK 25.48 m 2011
U18 vrouwen discus (1kg) Samantha Lernout ZK 27.35 m 2007
U18 vrouwen discus (1kg) Aniek Aper ZK 25.51 m 2006
U18 vrouwen discus (1kg) Samantha van Remortel ZK 22.37 m 2005
U18 vrouwen discus (1kg) Bianca Segers ZK 29.98 m 1991
U18 vrouwen discus (1kg) Daniella Segers ZK 32.30 m 1989
U18 vrouwen discus (1kg) Daniella Segers ZK 34.18 m 1988
U18 vrouwen discus (1kg) Roos Burm ZK 25.08 m 1967
U18 vrouwen speer (500g) Romy Lauwers ZK 26.67 m 2015
U18 vrouwen speer (500g) Romy de Kesel ZK 30.01 m 2014
U18 vrouwen speer (500g) Melanie van Os ZK 24.95 m 2013
U18 vrouwen speer (600g) Mariska Bun ZK 25.75 m 2010
U18 vrouwen speer (600g) Audrey de Beule ZK 29.60 m 2003
U18 vrouwen oude speer (600g) Ria Bun ZK 22.82 m 1968
U18 vrouwen kogelslingeren (3kg) Kylie de Beule ZK 13.04 m 2011
U18 vrouwen 7-kamp (U18) Samantha Lernout ZK 3969 pnt 2008
U18 vrouwen 7-kamp (U18) Samantha Lernout ZK 3992 pnt 2007
U18 vrouwen 4 x 100 m Julie van Damme, Melanie van Os, Naomi Nachtegael, Romy van Dorsselaer ZK 59.76 sec 2013
U18 vrouwen 4 x 100 m RKHAV Estafetteploeg ZK 56.1 sec 1976
U20 vrouwen 100 m Samantha Lernout w+0.5ZK 13.39 sec 2009
U20 vrouwen 100 m Suzan van Acker ZK 12.94 sec 1989
U20 vrouwen 100 m Jolanda de Nijs ZK 13.0 sec 1986
U20 vrouwen 200 m Samantha Lernout ZK 28.3 sec 2009
U20 vrouwen 200 m Audrey Seghers ZK 27.2 sec 2006
U20 vrouwen 200 m Suzan van Acker ZK 26.91 sec 1989
U20 vrouwen 400 m Samantha Lernout ZK 1.03.04 min 2010
U20 vrouwen 400 m Samantha Lernout ZK 1.01.64 min 2009
U20 vrouwen 400 m Aniek Aper ZK 1.02.80 min 2008
U20 vrouwen 400 m Aniek Aper ZK 1.03.1 min 2007
U20 vrouwen 400 m Jolanda de Nijs ZK 1.01.4 min 1986
U20 vrouwen 400 m Tessa Slootmans ZK 1.03.3 min 1985
U20 vrouwen 400 m Karin de Nijs ZK 60.00 sec 1976
U20 vrouwen 800 m Samantha Lernout ZK 2.28.14 min 2010
U20 vrouwen 800 m Samantha Lernout ZK 2.33.1 min 2009
U20 vrouwen 800 m Jolanda de Nijs ZK 2.17.1 min 1986
U20 vrouwen 800 m Karin de Nijs ZK 2.15.1 min 1976
U20 vrouwen 1500 m Aniek Aper ZK 5.43.8 min 2008
U20 vrouwen 1500 m Aniek Aper ZK 4.56.1 min 2007
U20 vrouwen 3000 m Aniek Aper ZK 10.59.0 min 2007
U20 vrouwen 100 mh (83,8cm) Samantha Lernout ZK 16.2 sec 2010
U20 vrouwen 100 mh (83,8cm) Samantha Lernout ZK 16.2 sec 2009
U20 vrouwen 400 mh (76,2cm) Samantha Lernout ZK 1.07.54 min 2010
U20 vrouwen 400 mh (76,2cm) Samantha Lernout ZK 1.10.0 min 2009
U20 vrouwen hoogspringen Samantha Lernout ZK 1.30 m 2009
U20 vrouwen hoogspringen Suzan van Acker ZK 1.55 m 1989
U20 vrouwen hoogspringen Brigit de Nijs ZK 1.50 m 1976
U20 vrouwen verspringen Kylie de Beule ZK 3.78 m 2013
U20 vrouwen verspringen Samantha Lernout ZK 5.15 m 2010
U20 vrouwen verspringen Samantha Lernout ZK 4.53 m 2009
U20 vrouwen verspringen Aniek Aper ZKw+3.2 4.51 m 2008
U20 vrouwen verspringen Suzan van Acker ZK 5.52 m 1989
U20 vrouwen verspringen Liesbeth van Acker ZK 5.05 m 1987
U20 vrouwen verspringen Brigit de Nijs ZK 4.76 m 1976
U20 vrouwen kogel (4kg) Samantha Lernout ZK 9.76 m 2010
U20 vrouwen kogel (4kg) Aniek Aper ZK 8.73 m 2008
U20 vrouwen kogel (4kg) Aniek Aper ZK 9.30 m 2007
U20 vrouwen kogel (4kg) Audrey de Beule ZK 8.95 m 2005
U20 vrouwen kogel (4kg) Liesbeth van Acker ZK 8.78 m 1987
U20 vrouwen kogel (4kg) Marlies Burm ZK 11.05 m 1966
U20 vrouwen discus (1kg) Kylie de Beule ZK 27.53 m 2013
U20 vrouwen discus (1kg) Samantha Lernout ZK 24.68 m 2009
U20 vrouwen discus (1kg) Aniek Aper ZK 21.69 m 2007
U20 vrouwen discus (1kg) Audrey de Beule ZK 24.35 m 2005
U20 vrouwen discus (1kg) Bianca Segers ZK 34.48 m 1993
U20 vrouwen discus (1kg) Daniella Segers ZK 39.44 m 1990
U20 vrouwen speer (600g) Melanie van Os ZK 23.71 m 2015
U20 vrouwen speer (600g) Kylie de Beule ZK 21.86 m 2012
U20 vrouwen speer (600g) Samantha Lernout ZK 27.17 m 2010
U20 vrouwen speer (600g) Samantha Lernout ZK 24.94 m 2009
U20 vrouwen speer (600g) Aniek Aper ZK 28.00 m 2008
U20 vrouwen speer (600g) Aniek Aper ZK 31.85 m 2007
U20 vrouwen speer (600g) Audrey de Beule ZK 27.87 m 2004
U20 vrouwen oude speer (600g) Liesbeth van Acker ZK 30.56 m 1989
U20 vrouwen oude speer (600g) Liesbeth van Acker ZK 31.64 m 1987
U20 vrouwen oude speer (600g) Ria Bun ZK 29.86 m 1970
U20 vrouwen 7-kamp Liesbeth van Acker ZK 3736 pnt 1988
U20 vrouwen 7-kamp Liesbeth van Acker ZK 3371 pnt 1987
U20 vrouwen 4 x 200 m RKHAV Estafetteploeg ZK 1.56.6 min 1976
Vrouwen 100 m Samantha Lernout ZK +0.0 12.90 sec 2014
Vrouwen 100 m Samantha Lernout ZK 13.16 sec 2011
Vrouwen 100 m Suzan van Acker ZK 12.9 sec 1991
Vrouwen 200 m Samantha Lernout ZK w-0.7 27.60 sec 2011
Vrouwen 200 m Suzan van Acker ZK 26.7 sec 1991
Vrouwen 400 m Samantha Lernout ZK 1.01.49 min 2014
Vrouwen 400 m Samantha Lernout ZK 1.01.53 min 2012
Vrouwen 800 m Samantha Lernout ZK niet bekend 2015
Vrouwen 800 m Samantha Lernout ZK 2.24.1 min 2011
Vrouwen 800 m Aniek Aper ZK 2.27.23 min 2010
Vrouwen 800 m Sandra de Block ZK 2.31.5 min 2006
Vrouwen 800 m Sandra de Block ZK 2.22.1 min 2005
Vrouwen 800 m Sandra de Block ZK 2.28.3 min 2004
Vrouwen 1500 m Aniek Aper ZK 5.00.9 min 2011
Vrouwen 1500 m Sandra de Block ZK 5.00.8 min 2007
Vrouwen 1500 m Sandra de Block ZK 5.03.1 min 2005
Vrouwen 3000 m Aniek Aper ZK 11.18.4 min 2010
Vrouwen 3000 m Sandra de Block ZK 10.52.0 min 2007
Vrouwen 3000 m Sandra de Block ZK 10.30.4 min 2006
Vrouwen 3000 m Sandra de Block ZK 10.42.2 min 2005
Vrouwen 5000 m Sandra de Block ZK 19.41.08 min 2007
Vrouwen 5000 m Sandra de Block ZK 18.32.5 min 2006
Vrouwen verspringen Audrey de Beule ZK +0.0 3.00 m 2014
Vrouwen verspringen Samantha Lernout ZK 5.07 m 2011
Vrouwen verspringen Rebecca de Bakker ZK 4.63 m 2000
Vrouwen kogel (4kg) Audrey de Beule ZK 8.81 m 2012
Vrouwen kogel (4kg) Samantha Lernout ZK 9.72 m 2011
Vrouwen kogel (4kg) Audrey de Beule ZK 9.13 m 2010
Vrouwen kogel (4kg) Audrey de Beule ZK 8.86 m 2008
Vrouwen kogel (4kg) Audrey de Beule ZK 9.12 m 2007
Vrouwen kogel (4kg) Daniella Segers ZK 10.52 m 2003
Vrouwen kogel (4kg) Daniella Segers ZK 10.71 m 1999
Vrouwen kogel (4kg) Bianca Segers ZK 11.28 m 1998
Vrouwen kogel (4kg) Daniella Segers ZK 12.35 m 1993
Vrouwen kogel (4kg) Daniella Segers ZK 11.64 m 1992
Vrouwen discus (1kg) Audrey de Beule ZK 25.87 m 2012
Vrouwen discus (1kg) Samantha Lernout ZK 30.19 m 2011
Vrouwen discus (1kg) Aniek Aper ZK 25.09 m 2010
Vrouwen discus (1kg) Audrey de Beule ZK 23.75 m 2008
Vrouwen discus (1kg) Audrey de Beule ZK 26.50 m 2007
Vrouwen discus (1kg) Bianca Segers ZK 34.35 m 1998
Vrouwen discus (1kg) Daniella Segers ZK 37.72 m 1993
Vrouwen speer (600g) Audrey de Beule ZK 26.04 m 2015
Vrouwen speer (600g) Audrey de Beule ZK 27.98 m 2013
Vrouwen speer (600g) Audrey de Beule ZK 26.18 m 2008
Vrouwen speer (600g) Audrey de Beule ZK 24.76 m 2007
Vrouwen speer (600g) Daniella Segers ZK 26.55 m 2001
Vrouwen speer (600g) Bianca Segers ZK 27.70 m 1999
Vrouwen oude speer (600g) Liesbeth van Acker ZK 29.30 m 1990
Vrouwen kogelslingeren (4kg) Audrey de Beule ZK 18.60 m 2011
Vrouwen 4 x 100 m Audrey de Beule, Romy de Kesel, Romy Lauwers, Samantha Lernout ZK 1.01.45 min 2014
Vrouwen Zweedse estafette Audrey de Beule, Fieke de Brouwer, Julie van Damme, Samantha Lernout ZK 2.36.44 min 2014
Vrouwen 10 km Sandra de Block ZK 40.59 min 2006
Vrouwen 35 100 m Margot de Nijs ZK 15.2 sec 2003
Vrouwen 35 200 m Margot de Nijs ZK 31.6 sec 2003
Vrouwen 35 1500 m Carla Zegers ZK 6.33.8 min 2008
Vrouwen 35 verspringen Margot de Nijs ZK 4.11 m 2003
Vrouwen 35 verspringen Margot de Nijs ZK 4.18 m 2002
Vrouwen 35 kogel (4kg) Leonie Berden ZK 11.60 m 2010
Vrouwen 35 discus (1kg) Leonie Berden ZK 38.78 m 2014
Vrouwen 35 discus (1kg) Leonie Berden ZK 41.28 m 2010
Vrouwen 35 discus (1kg) Leonie Berden ZK 39.81 m 2009
Vrouwen 35 speer (600g) Margot de Nijs ZK 17.21 m 2002
Vrouwen 35 halve marathon Ingrid IJsebaert ZK 1.33.59 uur 2004
Vrouwen 35 halve marathon Ingrid IJsebaert ZK 1.30.36 uur 2003
Vrouwen 40 200 m Margot de Nijs ZK 31.0 sec 2006
Vrouwen 40 800 m Carla Zegers ZK 3.08.57 min 2010
Vrouwen 40 800 m Margot de Nijs ZK 2.41.6 min 2005
Vrouwen 40 1500 m Margot de Nijs ZK 5.29.4 min 2005
Vrouwen 40 1500 m Margot de Nijs ZK 5.31.00 min 2004
Vrouwen 40 verspringen Margot de Nijs ZK 3.99 m 2006
Vrouwen 40 verspringen Margot de Nijs ZK 4.26 m 2005
Vrouwen 40 verspringen Margot de Nijs ZK 4.04 m 2004
Vrouwen 40 kogel (4kg) Leonie Berden ZK 10.39 m 2018
Vrouwen 40 kogel (4kg) Leonie Berden ZK V35 10.27 m 2015
Vrouwen 40 discus (1kg) Leonie Berden ZK 38.81 m 2018
Vrouwen 45 100 m Christian Kouijzer-Lauwers ZK 13.9 sec 2010
Vrouwen 45 800 m Carla Zegers ZK 3.23.79 min 2014
Vrouwen 45 800 m Ellen van Gremberghe ZK 2.52.3 min 2008
Vrouwen 45 1500 m Ellen van Gremberghe ZK 5.53.5 min 2008
Vrouwen 45 3000 m Margot de Nijs ZK 12.39.0 min 2012
Vrouwen 45 3000 m Margot de Nijs ZK 12.55.2 min 2011
Vrouwen 45 3000 m Margot de Nijs ZK 12.41.6 min 2010
Vrouwen 45 3000 m Margot de Nijs ZK 12.34.8 min 2009
Vrouwen 45 3000 m Margot de Nijs ZK 12.05.4 min 2008
Vrouwen 45 kogel (4kg) Margot de Nijs ZK 6.84 m 2009
Vrouwen 45 kogel (4kg) Marja de Bruijn ZK 6.90 m 2008
Vrouwen 45 discus (1kg) Ellen van Gremberghe ZK 17.14 m 2008
Vrouwen 45 speer (600g) Ellen van Gremberghe ZK 15.63 m 2008
U8 jongens 40 m Kjeld Gerritsen ZK 8.79 sec 2022
U8 jongens 40 m Cael Chan ZK 8.89 sec 2019
U8 jongens 600 m Cael Chan ZK 2.51.03 min 2019
U8 jongens 40 mh (30cm) Kjeld Gerritsen ZK 10.75 sec 2022
U8 jongens 40 mh (30cm) Cael Chan ZK 11.59 sec 2019
U8 jongens hoogspringen Cael Chan ZK 0.80 m 2019
U8 jongens verspringen Kjeld Gerritsen ZK 2.12 m 2022
U8 jongens verspringen Cael Chan ZK 2.09 m 2019
U8 jongens verspringen Floris van Waesberghe ZK 2.35 m 2018
U9 jongens 40 m Sem Luijcks ZK 7.24 sec 2023
U9 jongens 40 m Mart Brouwers ZK 7.2 sec 2009
U9 jongens 40 m Nigel van Waterschoot ZK 7.0 sec 2005
U9 jongens 600 m Floris van Waesberghe ZK 2.29.91 min 2019
U9 jongens 600 m Martijn van Os ZK 2.28.56 min 2011
U9 jongens 600 m Mart Brouwers ZK 2.10.4 min 2009
U9 jongens 600 m Nigel van Waterschoot ZK 2.12.5 min 2005
U9 jongens verspringen Martijn van Os ZK 2.75 m 2011
U9 jongens verspringen Mart Brouwers ZK 3.40 m 2009
U9 jongens balwerpen (80g) Diablo de Grave ZK 25.36 m 2015
U9 jongens balwerpen (80g) Tieme Volder ZK 23.59 m 2013
U9 jongens balwerpen (80g) Martijn van Os ZK 22.08 m 2011
U9 jongens balwerpen (80g) Mart Brouwers ZK 20.46 m 2009
U10 jongens 40 m Floris van Waesberghe ZK 7.08 sec 2020
U10 jongens 40 m Robin Bouwhuizen ZK 6.89 sec 2015
U10 jongens 40 m Tim de Bruijn ZK 6.91 sec 2013
U10 jongens 40 m Maarten Biesbroeck ZK 6.3 sec 2007
U10 jongens 40 m Nigel van Waterschoot ZK 6.9 sec 2006
U10 jongens hoogspringen Florian Bracke ZK 1.10 m 2021
U10 jongens hoogspringen Mike van Poorten ZK 1.10 m 2019
U10 jongens hoogspringen Ben Kouijzer ZK 1.05 m 2016
U10 jongens hoogspringen Robin Bouwhuizen ZK 1.00 m 2015
U10 jongens verspringen Mart Brouwers ZK 3.66 m 2010
U10 jongens verspringen Maarten Biesbroeck ZK 3.60 m 2007
U10 jongens balwerpen (140g) Paul Gräffinger ZK 23.63 m 2012
U10 jongens 4 x 40 m Davey Godeschalk, Mart Brouwers, Nick Heijmans, Ruud Louter ZK 27.0 sec 2009
U10 jongens 4 x 40 m Giel Kouijzer, Jens d' Hondt, Jordi Malcontent, Maarten Biesbroeck ZK 27.0 sec 2007
U12 jongens 60 m Robin Bouwhuizen (A2) ZK 9.15 sec 2017
U12 jongens 60 m Robin Bouwhuizen (A1) ZK +0.0 9.29 sec 2016
U12 jongens 60 m Tim de Bruijn (A2) ZK 9.45 sec 2015
U12 jongens 60 m Jens d' Hondt ZK A2 8.9 sec 2009
U12 jongens 60 m Maarten Biesbroeck ZKA1 9.3 sec 2008
U12 jongens 1000 m Florian Bracke ZK 3.35.04 min 2023
U12 jongens hoogspringen Florian Bracke (A1) ZK 1.15 m 2022
U12 jongens hoogspringen Renzo van Huffel (A2) ZK 1.25 m 2019
U12 jongens hoogspringen Robin Bouwhuizen (A1) ZK 1.15 m 2016
U12 jongens hoogspringen Tim de Bruijn (A2) ZK 1.30 m 2015
U12 jongens verspringen Floris van Waesberghe (A1) ZK 3.73 m 2021
U12 jongens verspringen Matthijs de Brouwer (A2) ZK 4.44 m 2017
U12 jongens verspringen Robin Bouwhuizen (A1) ZK 3.95 m 2016
U12 jongens verspringen Tim de Bruijn (A2) ZK 4.00 m 2015
U12 jongens verspringen Tim de Bruijn (A1) ZK A1 3.92 m 2014
U12 jongens verspringen Mart Brouwers ZK A1 4.10 m 2011
U12 jongens verspringen Jens d' Hondt ZK A2 4.28 m 2009
U12 jongens verspringen Jens d' Hondt ZKA1 3.65 m 2008
U12 jongens verspringen Tim Broekman ZK A2 4.72 m 2003
U12 jongens kogel (2kg) Robin Bouwhuizen (A2) ZK 8.15 m 2017
U12 jongens kogel (2kg) Robin Bouwhuizen (A1) ZK 7.10 m 2016
U12 jongens kogel (2kg) Tim de Bruijn (A2) ZK 7.48 m 2015
U12 jongens kogel (2kg) Tim de Bruijn (A1) ZK A1 6.60 m 2014
U12 jongens kogel (2kg) Ruud Louter ZK A2 9.69 m 2011
U12 jongens kogel (2kg) Jens d' Hondt ZK A2 8.27 m 2009
U12 jongens kogel (2kg) Jens d' Hondt ZKA1 7.39 m 2008
U12 jongens 4 x 60 m Katja van Eetvelt, Maxim van Goethem, Robin Bouwhuizen, Tim de Bruijn ZK A2 37.52 sec 2015
U12 jongens 4 x 60 m Dylan Vink, Nigel van Waterschoot, Stijn van de Voorde, Sven van de Voorde ZKA1 39.8 sec 2007
U14 jongens 80 m Brian Boidin ZK 10.9 sec 2003
U14 jongens 80 m Alex Ward ZK rw 10.7 sec 1998
U14 jongens 80 m Daniel Ward ZK 10.8 sec 1997
U14 jongens 80 m Martijn Mortier ZK 11.2 sec 1993
U14 jongens 80 m Martijn Mortier ZK 11.12 sec 1992
U14 jongens 80 m Erwin Mortier ZK 10.2 sec 1989
U14 jongens 1000 m Ruud van den Bergen ZK 3.16.7 min 1998
U14 jongens 1000 m Wouter Verdurmen ZK 3.06.9 min 1996
U14 jongens 1000 m Manno Buijsrogge ZK 3.05.1 min 1987
U14 jongens 1000 m Manno Buijsrogge ZK 3.14.3 min 1986
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Jens d' Hondt ZK 14.6 sec 2010
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Jeffrey de Brouwer ZK 14.2 sec 2003
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Yannick Boidin ZK 15.5 sec 2000
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Stefan Picavet ZK 14.3 sec 1994
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Geert Sandkuyl ZK 14.3 sec 1993
U14 jongens 1000 m stpl (91,4cm) Manno Buijsrogge ZK 3.12.9 min 1986
U14 jongens hoogspringen Tim Broekman ZK 1.50 m 2005
U14 jongens hoogspringen Tim Broekman ZK 1.55 m 2004
U14 jongens hoogspringen Wouter Saman ZK 1.45 m 1998
U14 jongens hoogspringen Michael Burm ZK 1.50 m 1990
U14 jongens hoogspringen Erwin Mortier ZK 1.60 m 1989
U14 jongens verspringen Tim Broekman ZK 4.64 m 2004
U14 jongens verspringen Wouter Saman ZK 5.01 m 1998
U14 jongens verspringen Daniel Ward ZK 4.74 m 1997
U14 jongens verspringen Wouter Verdurmen ZK 4.83 m 1996
U14 jongens verspringen Stefan Picavet ZK 4.39 m 1994
U14 jongens verspringen Martijn Mortier ZK 4.66 m 1992
U14 jongens verspringen Erwin Mortier ZK 4.90 m 1989
U14 jongens kogel (3kg) Robin Bouwhuizen ZK 7.99 m 2019
U14 jongens kogel (3kg) Tim de Bruijn ZK 9.07 m 2017
U14 jongens kogel (3kg) Noah Lauwers ZK 9.29 m 2014
U14 jongens kogel (3kg) Ruud Louter ZK 12.70 m 2013
U14 jongens kogel (3kg) Maarten Biesbroeck ZK 9.12 m 2011
U14 jongens kogel (3kg) Jasper Knibbeler ZK 8.83 m 2007
U14 jongens kogel (3kg) Wouter Verdurmen ZK 10.20 m 1996
U14 jongens discus (1kg) Noah Lauwers ZK 27.00 m 2014
U14 jongens discus (1kg) Ruud Louter ZK 26.83 m 2013
U14 jongens discus (1kg) Maarten Biesbroeck ZK 21.84 m 2011
U14 jongens discus (1kg) Jorn Markenhof ZK 23.62 m 2009
U14 jongens speer (400g) Ruud Louter ZK 36.57 m 2013
U14 jongens speer (400g) Maarten Biesbroeck ZK 29.85 m 2011
U14 jongens speer (400g) Jasper Knibbeler ZK 33.92 m 2007
U14 jongens speer (400g) Tim Broekman ZK 34.79 m 2005
U14 jongens speer (400g) Wouter Saman ZK 27.92 m 1998
U14 jongens speer (400g) Eimert Jan Goossens ZK 26.30 m 1995
U14 jongens speer (400g) Michael Burm ZK 40.92 m 1990
U14 jongens 7-kamp Tim Broekman ZK 3945 pnt 2005
U14 jongens 7-kamp Wouter Verdurmen ZK 3668 pnt 1996
U14 jongens 7-kamp Michael Burm ZK 4184 pnt 1990
U14 jongens 7-kamp Erwin Mortier ZK 3915 pnt 1989
U14 jongens 4 x 60 m RKHAV Estafetteploeg ZK 34.3 sec 1966
U14 jongens 4 x 80 m Erik de Waard, Gert Jan Lauret, Marin de Feijter, Ronald Aarnoutse ZK 46.3 sec 1997
U14 jongens 4 x 80 m Eimert Jan Goossens, René Hellebrekers, Sebastian Vonck, Wouter Verdurmen ZK 46.4 sec 1995
U14 jongens 4 x 80 m Geert Sandkuyl, Martijn Mortier, Micha van Waesberghe, Tom van Remoortere ZK 44.4 sec 1992
U14 jongens 4 x 80 m RKHAV Estafetteploeg ZK 43.6 sec 1989
U16 jongens 100 m Tim de Bruijn -2.0 ZK 12.18 sec 2019
U16 jongens 100 m Ruud Louter ZK +3.9 12.17 sec 2015
U16 jongens 100 m Jeffrey de Brouwer ZK 12.1 sec 2006
U16 jongens 100 m Daniel Ward ZK 11.7 sec 1999
U16 jongens 100 m Daniel Ward ZK rw 11.8 sec 1998
U16 jongens 100 m Martijn Mortier ZK 12.2 sec 1995
U16 jongens 100 m Martijn Mortier ZK 12.2 sec 1994
U16 jongens 100 m Michael Burm ZK 12.33 sec 1992
U16 jongens 100 m Erwin Mortier ZK 11.85 sec 1990
U16 jongens 600 m Arnold Bracke ZK 1.31.3 min 1966
U16 jongens 800 m Sebastian Vonck ZK 2.20.2 min 1996
U16 jongens 1500 m Ruud Louter ZK 5.44.63 min 2014
U16 jongens 1500 m Jo Schout ZK 4.26.9 min 1969
U16 jongens 60 mh (83,8cm) Henk Knibbeler ZK 9.4 sec 1964
U16 jongens 100 mh (83,8cm) Wouter Saman ZK 15.0 sec 2000
U16 jongens 100 mh (83,8cm) Daniel Ward ZK 15.9 sec 1999
U16 jongens 100 mh (83,8cm) Mark Weemaes ZK 15.7 sec 1986
U16 jongens 1500 m stpl (91,4cm) Stefan Grondman ZK 4.48.4 min 1985
U16 jongens hoogspringen Tim Broekman ZK 1.80 m 2007
U16 jongens hoogspringen Tim Broekman ZK 1.65 m 2006
U16 jongens hoogspringen Wouter Saman ZK 1.60 m 2000
U16 jongens hoogspringen Wouter Saman ZK 1.70 m 1999
U16 jongens hoogspringen Michael Burm ZK 1.80 m 1992
U16 jongens hoogspringen Maarten Bisschop ZK 1.50 m 1966
U16 jongens hoogspringen Henk Knibbeler ZK 1.48 m 1964
U16 jongens verspringen Ruud Louter ZK 4.87 m 2015
U16 jongens verspringen Tim Broekman ZK 5.78 m 2007
U16 jongens verspringen Jeffrey de Brouwer ZK 5.75 m 2006
U16 jongens verspringen Yannick Boidin ZK 4.71 m 2001
U16 jongens verspringen Wouter Saman ZK 5.53 m 2000
U16 jongens verspringen Daniel Ward ZK 5.42 m 1999
U16 jongens verspringen Daniel Ward ZK rw 5.26 m 1998
U16 jongens verspringen Martijn Mortier ZK 5.61 m 1995
U16 jongens verspringen Martijn Mortier ZK 5.18 m 1994
U16 jongens verspringen Michael Burm ZK 5.85 m 1992
U16 jongens verspringen Henk Knibbeler ZK 5.32 m 1964
U16 jongens kogel (4kg) Noah Lauwers ZK 13.96 m 2016
U16 jongens kogel (4kg) Ruud Louter ZK 13.99 m 2015
U16 jongens kogel (4kg) Ruud Louter ZK 12.72 m 2014
U16 jongens kogel (4kg) Jorn Markenhof ZK 11.30 m 2011
U16 jongens kogel (4kg) Michael de Kesel ZK 11.84 m 2010
U16 jongens kogel (4kg) Jasper Knibbeler ZK 10.91 m 2009
U16 jongens kogel (4kg) Tim Broekman ZK 11.69 m 2007
U16 jongens kogel (4kg) Jeffrey de Brouwer ZK 10.72 m 2006
U16 jongens discus (1kg) Ruud Louter ZK 35.66 m 2015
U16 jongens discus (1kg) Ruud Louter ZK 36.68 m 2014
U16 jongens discus (1kg) Jorn Markenhof ZK 39.21 m 2011
U16 jongens discus (1kg) Michael de Kesel ZK 37.22 m 2010
U16 jongens discus (1kg) Daniel Ward ZK 34.91 m 1999
U16 jongens discus (1kg) Daniel Ward ZK 36.64 m 1998
U16 jongens discus (1kg) J. Piessens ZK 33.30 m 1967
U16 jongens speer (600g) Ruud Louter ZK 41.33 m 2015
U16 jongens speer (600g) Maarten Biesbroeck ZK 41.22 m 2013
U16 jongens speer (600g) Jorn Markenhof ZK 46.27 m 2011
U16 jongens speer (600g) Jasper Knibbeler ZK 46.50 m 2009
U16 jongens speer (600g) Jasper Knibbeler ZK 36.83 m 2008
U16 jongens speer (600g) Tim Broekman ZK 40.78 m 2007
U16 jongens speer (600g) Tim Broekman ZK 37.80 m 2006
U16 jongens speer (600g) Daniel Ward ZK 40.26 m 1999
U16 jongens oude speer (600g) Michael Burm ZK 50.28 m 1992
U16 jongens oude speer (600g) Michael Burm ZK 45.10 m 1991
U16 jongens 8-kamp Daniel Ward ZK 5665 pnt 1999
U16 jongens 8-kamp Michael Burm ZK 5660 pnt 1992
U16 jongens 4 x 60 m RKHAV Estafetteploeg ZK 31.1 sec 1966
U16 jongens 4 x 80 m RKHAV Estafetteploeg ZK 42.1 sec 1964
U16 jongens 4 x 100 m Alex Ward, Daniel Ward, Maarten de Cock, Wouter Saman ZK 52.8 sec 1999
U16 jongens 4 x 100 m Alex Ward, Arjan de Bakker, Daniel Ward, Wouter Verdurmen ZK 52.7 sec 1998
U18 mannen 100 m Robin Bouwhuizen ZK -0.3 11.62 sec 2023
U18 mannen 100 m Jeffrey de Brouwer ZK +0.2 11.91 sec 2007
U18 mannen 100 m Bart van Remoortere ZK 11.4 sec 2004
U18 mannen 100 m Alex Ward ZK 11.4 sec 2002
U18 mannen 100 m Daniel Ward ZK 10.8 sec 2001
U18 mannen 100 m Daniel Ward ZK 10.9 sec 2000
U18 mannen 100 m Martijn Mortier ZK 11.3 sec 1996
U18 mannen 100 m Erwin Mortier ZK +2.5 10.9 sec 1992
U18 mannen 100 m Michel Geysels ZK 11.5 sec 1987
U18 mannen 200 m Jeffrey de Brouwer ZK 24.32 sec 2007
U18 mannen 200 m Brian Boidin ZK 24.5 sec 2006
U18 mannen 200 m Bart van Remoortere ZK 23.1 sec 2004
U18 mannen 200 m Alex Ward ZK 23.9 sec 2002
U18 mannen 200 m Daniel Ward ZK 21.6 sec 2001
U18 mannen 200 m Daniel Ward ZK 21.8 sec 2000
U18 mannen 200 m Martijn Mortier ZK jA 23.1 sec 1996
U18 mannen 200 m Michael Burm ZK 24.6 sec 1994
U18 mannen 200 m Michel Geysels ZK 23.0 sec 1987
U18 mannen 400 m Jeffrey de Brouwer ZK 53.63 sec 2008
U18 mannen 400 m Tim Aper ZK 55.5 sec 2004
U18 mannen 400 m Stefan Praet ZK 53.3 sec 1988
U18 mannen 400 m Michel Geysels ZK 52.3 sec 1987
U18 mannen 400 m Michel Geysels ZK 51.4 sec 1986
U18 mannen 600 m Yvo Fassaert ZK 1.27.4 min 1966
U18 mannen 800 m Michiel Lelie ZK 2.12.6 min 2012
U18 mannen 800 m Tim Aper ZK 2.17.30 min 2003
U18 mannen 800 m Wouter Verdurmen ZK 1.58.2 min 2000
U18 mannen 800 m Sebastian Vonck ZK 2.05.5 min 1999
U18 mannen 800 m Michel Geysels ZK 1.59.5 min 1987
U18 mannen 800 m Yvo Fassaert ZK 2.03.9 min 1967
U18 mannen 1500 m Tim Aper ZK 4.47.30 min 2003
U18 mannen 1500 m Gert Jan Lauret ZK 4.28.8 min 2000
U18 mannen 1500 m Sebastian Vonck ZK 4.17.7 min 1999
U18 mannen 1500 m Yvo Fassaert ZK 4.21.4 min 1967
U18 mannen 1500 m Yvo Fassaert ZK 4.25.3 min 1966
U18 mannen 1500 m Wies van Houte ZK 4.24.0 min 1964
U18 mannen 3000 m Job de Feijter ZK 9.49.0 min 2012
U18 mannen 3000 m Arnold Schout ZK 9.35.7 min 1969
U18 mannen 3000 m Yvo Fassaert ZK 9.35.6 min 1967
U18 mannen 5000 m Dennis Thuy ZK 18.25.31 min 2014
U18 mannen 5000 m Job de Feijter ZK 16.44.41 min 2013
U18 mannen 110 mh (91,4cm) Jeffrey de Brouwer ZK 15.9 sec 2007
U18 mannen 110 mh (91,4cm) Yannick Boidin ZK 19.0 sec 2004
U18 mannen 300 mh (83,8cm) Manno Buijsrogge ZK 41.54 sec 1991
U18 mannen 400 mh (83,8cm) Jeffrey de Brouwer ZK 58.84 sec 2008
U18 mannen 400 mh (83,8cm) Jeffrey de Brouwer ZK 58.56 sec 2007
U18 mannen 1500 m stpl (91,4cm) Arnold Schout ZK 5.00.6 min 1969
U18 mannen 1500 m stpl (91,4cm) Yvo Fassaert ZK 4.42.5 min 1967
U18 mannen hoogspringen Tim de Bruijn ZK 1.70 m 2021
U18 mannen hoogspringen Tim Broekman ZK 1.65 m 2007
U18 mannen hoogspringen Yannick Boidin ZK 1.60 m 2004
U18 mannen hoogspringen Wouter Saman ZK 1.70 m 2002
U18 mannen hoogspringen Wouter Saman ZK 1.70 m 2001
U18 mannen hoogspringen P. Erpelinck ZK 1.55 m 1967
U18 mannen verspringen Jeffrey de Brouwer ZK 6.29 m 2007
U18 mannen verspringen Brian Boidin ZK 5.19 m 2006
U18 mannen verspringen Bart van Remoortere ZK 5.75 m 2004
U18 mannen verspringen Guy de Wilde ZK 5.41 m 2003
U18 mannen verspringen Wouter Saman ZK 5.73 m 2002
U18 mannen verspringen Martijn Mortier ZK 6.10 m 1996
U18 mannen kogel (5kg) Robin Bouwhuizen ZK 12.27 m 2023
U18 mannen kogel (5kg) Ruud Louter ZK 15.98 m 2017
U18 mannen kogel (5kg) Jeffrey de Brouwer ZK 11.09 m 2007
U18 mannen kogel (5kg) Daniel Ward ZK 13.49 m 2000
U18 mannen kogel (5kg) Michael Burm ZK 12.28 m 1993
U18 mannen kogel (5kg) Ivan Beck ZK 15.97 m 1986
U18 mannen kogel (5kg) Ivan Beck ZK 14.46 m 1985
U18 mannen kogel (5kg) G. de Nijs ZK 11.90 m 1966
U18 mannen kogel (5kg) W. Nachtegaal ZK 11.77 m 1964
U18 mannen discus (1,5kg) Noah Lauwers ZK 39.18 m 2017
U18 mannen discus (1,5kg) Michiel Borm ZK 29.86 m 2008
U18 mannen discus (1,5kg) Michiel Borm ZK 31.34 m 2007
U18 mannen discus (1,5kg) Michael Burm ZK 37.46 m 1994
U18 mannen discus (1,5kg) Michael Burm ZK 32.58 m 1993
U18 mannen discus (1,5kg) Ivan Beck ZK 42.78 m 1986
U18 mannen discus (1,5kg) Ivan Beck ZK 42.44 m 1985
U18 mannen discus (1,5kg) L. Schelfhout ZK 31.27 m 1966
U18 mannen speer (700g) Maarten Biesbroeck ZK 38.45 m 2015
U18 mannen speer (700g) Jasper Knibbeler ZK 41.02 m 2010
U18 mannen speer (700g) Jeffrey de Brouwer ZK 37.99 m 2007
U18 mannen speer (700g) Yannick Boidin ZK 43.12 m 2004
U18 mannen speer (700g) Michael Burm ZK 47.04 m 1994
U18 mannen speer (700g) Ivan Beck ZK 47.60 m 1986
U18 mannen speer (700g) Ivan Beck ZK 46.10 m 1985
U18 mannen speer (700g) Henk Knibbeler ZK 41.08 m 1966
U18 mannen 4 x 80 m RKHAV Estafetteploeg ZK 39.5 sec 1964
U18 mannen 4 x 400 m RKHAV Estafetteploeg ZK 4.06.2 min 1976
U20 mannen 100 m Bart van Remoortere ZK 11.3 sec 2005
U20 mannen 100 m Daniel Ward ZK 10.5 sec 2003
U20 mannen 100 m Michiel Willaert ZK 11.6 sec 1996
U20 mannen 100 m William de Blok ZK 11.82 sec 1995
U20 mannen 100 m William de Blok ZK 12.1 sec 1994
U20 mannen 100 m Michel Geysels ZK 11.43 sec 1989
U20 mannen 100 m Michel Geysels ZK 11.3 sec 1988
U20 mannen 100 m Wouter Naessens ZK 11.1 sec 1964
U20 mannen 200 m Tim Aper ZK 25.5 sec 2005
U20 mannen 200 m Daniel Ward ZK 21.4 sec 2003
U20 mannen 200 m William de Blok ZK +0.45 23.84 sec 1995
U20 mannen 200 m William de Blok ZK 24.7 sec 1994
U20 mannen 200 m Michel Geysels ZK 22.79 sec 1989
U20 mannen 200 m Michel Geysels ZK 22.9 sec 1988
U20 mannen 200 m Henk Knibbeler ZK 23.5 sec 1967
U20 mannen 400 m Tim Aper ZK 56.9 sec 2006
U20 mannen 400 m Michel Geysels ZK 50.38 sec 1989
U20 mannen 400 m Michel Geysels ZK 50.0 sec 1988
U20 mannen 800 m Michiel Lelie ZK 2.08.55 min 2014
U20 mannen 800 m Job de Brouwer ZK 1.59.82 min 2010
U20 mannen 800 m Tim Aper ZK 2.06.4 min 2006
U20 mannen 800 m Sebastian Vonck ZK 2.06.5 min 2000
U20 mannen 800 m Michel Geysels ZK 1.58.65 min 1989
U20 mannen 800 m Michel Geysels ZK 2.08.2 min 1988
U20 mannen 1500 m Sebastian Vonck ZK 4.26.2 min 2000
U20 mannen 1500 m Yvo Fassaert ZK 4.25.1 min 1968
U20 mannen 1500 m Wies van Houte ZK 4.15.0 min 1966
U20 mannen 3000 m Maarten de Cock ZK 10.04.10 min 2003
U20 mannen 3000 m Edwin de Jaeger ZK 10.03.08 min 1990
U20 mannen 3000 m Ad Courtin ZK 9.31.0 min 1968
U20 mannen 3000 m Willy Fermont ZK 8.59.7 min 1966
U20 mannen 5000 m Job de Feijter ZK 15.25.52 min 2015
U20 mannen 5000 m Tim Aper ZK 18.54.6 min 2006
U20 mannen 5000 m Sebastian Vonck ZK 16.41.6 min 2001
U20 mannen 110 mh (99,1cm) Wouter Saman ZK 16.2 sec 2003
U20 mannen 1500 m stpl (91,4cm) Wies van Houte ZK 4.45.0 min 1967
U20 mannen hoogspringen Davey van der Veeken ZK 1.75 m 2005
U20 mannen hoogspringen Wouter Saman ZK 1.85 m 2003
U20 mannen hoogspringen Harold Ranschaert ZK 1.63 m 1964
U20 mannen verspringen Davey van der Veeken ZK 5.35 m 2005
U20 mannen verspringen Wouter Saman ZK 5.82 m 2003
U20 mannen verspringen Harold Ranschaert ZK 6.60 m 1964
U20 mannen hinkstapspringen Harold Ranschaert ZK 12.89 m 1964
U20 mannen polshoog C. Martens ZK 2.20 m 1967
U20 mannen polshoog Hugo Dierick ZK 2.50 m 1964
U20 mannen kogel (6kg) Wouter Saman ZK 8.76 m 2004
U20 mannen kogel (6kg) Ivan Beck ZK 16.00 m 1987
U20 mannen kogel (6kg) Jan Dieleman ZK 13.69 m 1967
U20 mannen kogel (6kg) Hugo Dierick ZK 14.45 m 1964
U20 mannen kogel (7,26kg) Ivan Beck ZK sen 15.22 m 1988
U20 mannen discus (1,75kg) Ivan Beck ZK 45.00 m 1988
U20 mannen discus (1,75kg) Ivan Beck ZK 40.20 m 1987
U20 mannen discus (1,75kg) L. Adam ZK 27.01 m 1968
U20 mannen discus (1,75kg) Jan Dieleman ZK 36.32 m 1967
U20 mannen speer (800g) Ivan Beck ZK 49.15 m 1987
U20 mannen oude speer (800g) L. Adam ZK 38.86 m 1968
U20 mannen oude speer (800g) Jan Dieleman ZK 47.38 m 1967
U20 mannen oude speer (800g) Hugo Dierick ZK 47.08 m 1965
U20 mannen oude speer (800g) Harold Ranschaert ZK 46.39 m 1964
U20 mannen 4 x 100 m RKHAV Estafetteploeg ZK 46.2 sec 1965
U20 mannen 4 x 800 m RKHAV Estafetteploeg ZK 8.38.4 min 1968
Mannen 100 m Thomas Kempe +1.7 ZK 11.75 sec 2015
Mannen 100 m Jeroen van Driessche +0.0 ZK 12.49 sec 2014
Mannen 100 m Jeroen van Driessche ZK rw 11.3 sec 2013
Mannen 100 m Stefan de Block ZK 12.0 sec 2005
Mannen 100 m Michiel Willaert ZK 11.1 sec 2001
Mannen 100 m Michiel Willaert ZK 11.1 sec 2000
Mannen 100 m Michiel Willaert ZK 11.2 sec 1999
Mannen 200 m Thomas Kempe ZK +1.8 23.75 sec 2014
Mannen 200 m Jeroen van Driessche ZK 25.22 sec 2013
Mannen 200 m Stefan de Block ZK 24.1 sec 2004
Mannen 200 m Michiel Willaert ZK 22.6 sec 2001
Mannen 200 m Michiel Willaert ZK 22.9 sec 2000
Mannen 200 m Michiel Willaert ZK 23.1 sec 1999
Mannen 200 m Dirk de Wert ZK 22.7 sec 1980
Mannen 400 m Michel Geysels ZK 49.9 sec 1992
Mannen 800 m Marcel Mangnus ZK 1.58.99 min 2010
Mannen 800 m Stefan de Block ZK 2.24.6 min 2009
Mannen 1500 m Marcel Mangnus ZK 4.21.4 min 2006
Mannen 1500 m Piet Vonck ZK 4.09.9 min 1969
Mannen 5000 m Rik van Laarhoven ZK 15.05.4 min 2001
Mannen 5000 m Rik van Laarhoven ZK 15.12.3 min 2000
Mannen 5000 m Rik van Laarhoven ZK 15.17.4 min 1999
Mannen 5000 m Piet Vonck ZK 14.47.4 min 1976
Mannen 5000 m Piet Vonck ZK 15.00.0 min 1969
Mannen 5000 m Willy Fermont ZK 15.18.4 min 1968
Mannen 10000 m Jan van Laarhoven ZK 32.38.6 min 1980
Mannen 10000 m Guust Bours ZK 32.33.6 min 1976
Mannen 10000 m Piet Vonck ZK 30.05.5 min 1970
Mannen 10000 m Piet Vonck ZK 30.46.8 min 1969
Mannen 10000 m Willy Fermont ZK 33.24.2 min 1968
Mannen 10000 m Piet Vonck ZK 32.10.4 min 1967
Mannen 400 mh (91,4cm) Stefan de Block ZK 1.06.4 min 2009
Mannen 400 mh (91,4cm) Piet Lossie ZK 1.03.5 min 1966
Mannen 3000 m stpl (91,4cm) Piet Vonck ZK 9.40.3 min 1969
Mannen 3000 m stpl (91,4cm) Piet Vonck ZK 10.02.8 min 1967
Mannen verspringen Thomas Kempe +2.9 ZK 6.20 m 2015
Mannen verspringen Stefan de Block ZK 6.05 m 2007
Mannen verspringen Stefan de Block ZK 5.89 m 2006
Mannen verspringen Stefan de Block ZK 6.20 m 2004
Mannen verspringen Stefan de Block ZK 6.16 m 2003
Mannen verspringen Stefan de Block ZK 6.23 m 1999
Mannen verspringen Stefan de Block ZK -0.32 6.50 m 1995
Mannen hinkstapspringen Piet Lossie ZK 11.73 m 1967
Mannen kogel (7,26kg) Hugo Dierick ZK 13.70 m 1967
Mannen speer (800g) Chris Claes ZK 59.59 m 2004
Mannen oude speer (800g) T. Baert ZK 44.68 m 1967
Mannen 4 x 100 m Jeroen van Driessche, Maarten Biesbroeck, Noah Lauwers, Thomas Kempe ZK 47.78 sec 2015
Mannen 4 x 100 m Dennis Thuy, Jeroen van Driessche, Maarten Biesbroeck, Thomas Kempe ZK 48.73 sec 2014
Mannen 4 x 1500 m Jo Hasevoet, Miel Bogaert, Piet Vonck, Wies van Houte ZK 17.40.2 min 1969
Mannen Zweedse estafette Jeroen van Driessche, Maarten Biesbroeck, Michiel Lelie, Thomas Kempe ZK 2.11.28 min 2014
Mannen 35 400 m Stefan de Block ZK 56.9 sec 2011
Mannen 35 800 m Stefan de Block ZK 2.23.5 min 2011
Mannen 35 1500 m Chris de Smit ZK 4.49.71 min 2018
Mannen 35 1500 m Chris de Smit ZK 4.39.53 min 2015
Mannen 35 1500 m Chris de Smit ZK 4.35.4 min 2014
Mannen 35 verspringen Stefan de Block ZK 5.55 m 2009
Mannen 35 kogel (7,26kg) Henk Gerritsen ZK 8.57 m 2018
Mannen 35 discus (2kg) Henk Gerritsen ZK 20.02 m 2018
Mannen 35 speer (800g) Stefan de Block ZK 34.53 m 2011
Mannen 40 200 m Edwin de Jaeger ZK -0.3 28.59 sec 2014
Mannen 40 800 m Chris de Smit ZK 2.18.71 min 2019
Mannen 40 800 m Edwin de la Ruelle ZK 2.11.72 min 2010
Mannen 40 800 m Patrick van Remortel ZK 2.12.5 min 2005
Mannen 40 1500 m Edwin de la Ruelle ZK 4.25.07 min 2012
Mannen 40 1500 m Edwin de la Ruelle ZK 4.26.8 min 2008
Mannen 40 1500 m Patrick van Remortel ZK 4.48.5 min 2006
Mannen 40 1500 m Patrick van Remortel ZK 4.43.0 min 2005
Mannen 40 3000 m Edwin de Jaeger ZK 10.19.0 min 2012
Mannen 40 110 mh (99,1cm) Serge Beckers ZK 17.9 sec 2006
Mannen 40 hoogspringen Iwan Brouwers ZK 1.55 m 2011
Mannen 40 verspringen Iwan Brouwers ZK 5.24 m 2011
Mannen 40 halve marathon Edwin de la Ruelle ZK 1.19.59 uur 2012
Mannen 40 halve marathon Edwin de la Ruelle ZK 1.16.58 uur 2008
Mannen 45 200 m Peter Lauwers ZK 27.97 sec 2012
Mannen 45 400 m Peter Lauwers ZK 1.02.1 min 2011
Mannen 45 800 m Edwin de la Ruelle ZK 2.11.11 min 2014
Mannen 45 800 m Edwin de la Ruelle ZK 2.11.56 min 2013
Mannen 45 1500 m Edwin de la Ruelle ZK 4.30.88 min 2014
Mannen 45 1500 m Edwin de la Ruelle ZK 4.31.85 min 2013
Mannen 45 400 mh (91,4cm) Serge Beckers ZK 1.17.41 min 2011
Mannen 45 halve marathon Edwin de la Ruelle ZK 1.18.15 uur 2013
Mannen 50 200 m George Valckx ZK 30.1 sec 2009
Mannen 50 400 m George Valckx ZK 1.06.8 min 2007
Mannen 50 800 m George Valckx ZK 2.31.9 min 2006
Mannen 50 1500 m George Valckx ZK 5.11.0 min 2009
Mannen 50 100 mh (91,4cm) Serge Beckers ZK +0.0 14.62 sec 2012
Mannen 50 100 mh (91,4cm) George Valckx ZK 18.9 sec 2009
Mannen 50 100 mh (91,4cm) George Valckx ZK 20.1 sec 2008
Mannen 50 100 mh (91,4cm) George Valckx ZK 19.4 sec 2007
Mannen 50 400 mh (83,8cm) Serge Beckers ZK 1.10.87 min 2012
Mannen 50 400 mh (83,8cm) George Valckx ZK 1.09.8 min 2009
Mannen 50 400 mh (83,8cm) George Valckx ZK 1.13.88 min 2008
Mannen 50 3000 m stpl (91,4cm) George Valckx ZK 14.54.9 min 2006
Mannen 50 polshoog George Valckx ZK 2.10 m 2009
Mannen 50 polshoog George Valckx ZK 1.80 m 2007
Mannen 50 kogelslingeren (6kg) George Valckx ZK 30.83 m 2006
Mannen 55 400 mh (83,8cm) George Valckx ZK 1.10.85 min 2011
Mannen 60 kogel (5kg) Donald Segers ZK 10.85 m 2009
Mannen 60 kogel (5kg) Donald Segers ZK 10.58 m 2008
Mannen 60 kogel (5kg) Donald Segers ZK 10.18 m 2007
Mannen 60 kogel (5kg) Donald Segers ZK 10.47 m 2006
Mannen 60 discus (1kg) Donald Segers ZK 34.49 m 2006
Mannen 65 kogel (5kg) Donald Segers ZKM50 12.07 m 2011
Mannen 65 kogelslingeren (5kg) Donald Segers ZK M50 30.83 m 2011
Mannen 65 halve marathon Han Gerritsen ZK 1.34.42 uur 2010
Mannen 70 kogel (4kg) Donald Segers ZK 10.38 m 2018
Mannen 70 discus (1kg) Donald Segers ZK 30.96 m 2018
U9 meisjes cross Fieke de Brouwer ZK 1e 2005
U9 meisjes cross Sara IJsebaert ZK 1e 2004
U9 meisjes cross Margot de Haan ZK 1e met 830 punten 2001
U9 meisjes cross Marjolein d' Hondt ZK 900 pnt 1998
U9 meisjes cross Cathinka van Waesberghe ZK 900 pnt 1989
U10 meisjes 1000 m Jenna Coppieters ZK 4.33 min 2013
U10 meisjes 4 x 1200 m Anne Lee Roelans, Iggy Nachtegael, Jessy Hultermans, Sharon van Waterschoot ZK 26.02 2008
U10 meisjes 4 x 1200 m Eva Ferket, Femke Bun, Jessie van Maele, Romy Lauwers ZK 24.04.4 2007
U10 meisjes 4 x 1200 m Fieke de Brouwer, Renee IJsebaert, Romy van Dorsselaer, Sara IJsebaert ZK 23.11 2005
U10 meisjes cross Sara IJsebaert ZK 1e 2005
U10 meisjes cross Marjolein d' Hondt ZK 1155 pnt 1999
U10 meisjes cross Tara Wouterse ZK 741 pnt 1995
U10 meisjes cross Sabine van Veldhuyzen ZK 732 pnt 1993
U10 meisjes cross Cathinka van Waesberghe ZK 900 pnt 1990
U12 meisjes 4 x 1200 m Amber de Bruijn, Anouk Maes, Fien Lelie, Maaike Hemelaar ZK A1 24.40 2012
U12 meisjes 4 x 1200 m Eva Ferket, Jessie van Maele, Manon de Bruin, Romy Lauwers ZK A2 22.45 2009
U12 meisjes 4 x 1200 m Anouk de Bruijn, Floortje Brouwers, Marcy Hultermans, Margot Thuy ZK A1 24.20 2009
U12 meisjes 4 x 1200 m Annemijn van Broeck, Femke Bun, Jessie van Maele, Romy Lauwers ZK A1 23.30 2008
U12 meisjes 4 x 1200 m Désireé Dellaert, Fieke de Brouwer, Nathalie de Bruin, Neline Slager ZK A2 24.26 2008
U12 meisjes 4 x 1200 m Elke Freijzer, Jennifer Wouters, Renee IJsebaert, Sara IJsebaert ZK A2 21.24 2006
U12 meisjes 4 x 1200 m Anne van der Meer, Eva IJsebaert, Mariska van Cauteren, Samantha Lernout ZK 21.07 min 2002
U12 meisjes 4 x 1200 m Anne van der Meer, Mariska van Cauteren, Megan van Gremberghe, Samantha Lernout ZK 23.75 min 2001
U12 meisjes 970 m Katja van Eetvelt (A2) ZK A2 4.02 2015
U12 meisjes cross Jessie van Maele ZK A2 1e 2009
U12 meisjes cross Sara IJsebaert ZK A2 1e 2007
U12 meisjes cross Sara IJsebaert ZK A1 1e 2006
U12 meisjes cross Samantha Lernout ZK A1 1e met 813 punten 2001
U12 meisjes cross Marjolein d' Hondt ZK A2 1e met 840 punten 2001
U12 meisjes cross Marjolein d' Hondt ZK A1 840 pnt 2000
U12 meisjes cross Natasja Picavet ZK A2 741 pnt 1993
U14 meisjes cross Jessie van Maele ZK 1e 2011
U14 meisjes cross Marjolein d' Hondt ZK 831 pnt 2003
U14 meisjes cross Marjolein d' Hondt ZK 813 pnt 2002
U14 meisjes cross Norah van Leest ZK 1e met 840 punten 2001
U14 meisjes cross Norah van Leest ZK 840 pnt 2000
U14 meisjes cross Renske Doedee ZK 1120 pnt 1999
U14 meisjes cross Jolanda de Nijs ZK 1e 1981
U14 meisjes cross Muriel Grondman ZK 585 pnt 1980
U16 meisjes 4 x 1800 m Fieke de Brouwer, Jessie van Maele, Julie van Damme, Romy van Dorsselaer ZK 32.40 2010
U16 meisjes 4 x 2100 m Audrey Seghers, Daphne Seghers, Norah van Leest, Renske Doedee ZK 36.40 min 2001
U16 meisjes 4 x 2100 m Carola Rodrigo, Norah van Leest, Renske Doedee, Sophie Roodhuizen ZK 32.08.0 2000
U16 meisjes cross Renske Doedee ZK 840 pnt 2000
U16 meisjes cross Sandra de Block ZK 891 pnt 1997
U16 meisjes cross Sandra de Block ZK 750 pnt 1996
U16 meisjes cross Jolanda de Nijs ZK 590 pnt 1983
U18 vrouwen 2500 m Fieke de Brouwer ZK 10.38 min 2013
U18 vrouwen cross Elke Freijzer ZK 1e 2012
U18 vrouwen cross Renske Doedee ZK 830 pnt 2003
U18 vrouwen cross Brechje de Ruyck ZK 1e met 825 punten 2001
U18 vrouwen cross Brechje de Ruyck ZK 825 pnt 2000
U18 vrouwen cross Jessica Lernout ZK 1128 pnt 1999
U18 vrouwen cross Boukje Doedee ZK 723 pnt 1993
U18 vrouwen cross Jolanda de Nijs ZK 545 pnt 1984
U18 vrouwen cross Muriel Grondman ZK 535 pnt 1983
U20 vrouwen 4630 m Fien Lelie ZK 24.37 2020
U20 vrouwen cross Aniek Aper ZK 1e 2008
U20 vrouwen cross Jessica Lernout ZK 1e met 840 punten 2001
U20 vrouwen cross Jessica Lernout ZK 830 pnt 2000
U20 vrouwen cross Debby van Dorsselaer ZK 750 pnt 1995
U20 vrouwen cross Jessica Neefs ZK 891 pnt 1991
U20 vrouwen cross Christel van Waes ZK 900 pnt 1989
U20 vrouwen cross Caroline Daane ZK 900 pnt 1988
U20 vrouwen cross Sandra van Waes ZK 469 pnt 1983
Vrouwen 4 x 3000 m Anne Joosten, Margot de Nijs, Marian van Damme, Marjan Thuy ZK 58.20 2011
Vrouwen 4 x 3000 m Aniek Aper, Margot de Nijs, Marian van Damme, Marjan Thuy ZK 58.26 2010
Vrouwen 4 x 3000 m Aniek Aper, Ellen van Gremberghe, Margot de Nijs, Sandra de Block ZK 54.51 2008
Vrouwen korte cross Aniek Aper ZK 1e 2011
Vrouwen korte cross Aniek Aper ZK 1e 2010
Vrouwen korte cross Aniek Aper ZK 1e 2009
Vrouwen korte cross Aniek Aper ZK 1e 2007
Vrouwen korte cross Renske Doedee ZK 1e 2004
Vrouwen korte cross Margot de Nijs ZK 750 pnt 1996
Vrouwen korte cross Françoise van der Klooster ZK 750 pnt 1994
Vrouwen 35 10000 m Marjan Hamelinck ZK 45.20 2014
Vrouwen 35 4 x 3000 m Astrid de Bruin-Schuttkowski, Karin de Beule, Marja de Bruijn, Marjan Thuy ZK 65.13 2009
Vrouwen 35 korte cross Margot de Nijs ZK 1e 2012
Vrouwen 35 korte cross Margot de Nijs ZK 1e 2011
Vrouwen 35 korte cross Margot de Nijs ZK 1e 2008
Vrouwen 35 korte cross Margot de Nijs ZK 1e 2007
Vrouwen 35 korte cross Ellen Aper ZK 1e 2006
Vrouwen 35 korte cross Margot de Nijs ZK 1e 2005
Vrouwen 35 korte cross Margot de Nijs ZK 1e 2004
Vrouwen 35 korte cross Margot de Nijs ZK 830 pnt 2003
Vrouwen 35 korte cross Margot de Nijs ZK 840 pnt 2002
Vrouwen 35 korte cross Margot de Nijs ZK 1e met 840 punten 2001
Vrouwen 35 korte cross Margot de Nijs ZK 830 pnt 2000
Vrouwen 35 korte cross Margot de Nijs ZK 1155 pnt 1999
Vrouwen 45 cross Marian van Damme ZK 1e 2010
Vrouwen 55 8000 m Jolanda van Driessche ZK 41.37 2023
U9 jongens 4 x 1200 m Jenna Coppieters, Katja van Eetvelt, Maxim van Goethem, Tim de Bruijn ZK 26.51 2012
U9 jongens 4 x 1200 m Jesse Roelands, Leroy Hultermans, Maurits de Nijs, Nick Heijmans ZK 25.24 2008
U9 jongens cross Mart Brouwers ZK 1e 2009
U9 jongens cross Jordi Malcontent ZK 1e 2006
U9 jongens cross Brian Boidin ZK 882 pnt 1998
U9 jongens cross Thomas Wouterse ZK 750 pnt 1996
U10 jongens 4 x 1200 m Leroy Hultermans, Mart Brouwers, Nick Heijmans, Ruud Louter ZK 22.50 2009
U10 jongens 4 x 1200 m Daniël Inghels, Job de Brouwer, Margot de Haan, Tim Broekman ZK 23.25 min 2001
U10 jongens 4 x 1200 m Anne van der Meer, Arjan de Cock, Samantha Lernout, Tim Broekman ZK 19.54.3 2000
U10 jongens cross Martijn van Os ZK 1e 2012
U10 jongens cross Brian Boidin ZK 1155 pnt 1999
U10 jongens cross Thomas Wouterse ZK 900 pnt 1997
U10 jongens cross Matthieu Mortier ZK 535 pnt 1986
U10 jongens cross Wilco Franken ZK 507 pnt 1980
U12 jongens 1000 m Paul Gräffinger ZK A1 4.20 min 2013
U12 jongens cross Brian Boidin ZK A2 1e met 840 punten 2001
U12 jongens cross Brian Boidin ZK A1 840 pnt 2000
U12 jongens cross Wouter Verdurmen ZK A2 750 pnt 1994
U12 jongens cross Wouter Verdurmen ZK A1 750 pnt 1993
U12 jongens cross Matthieu Mortier ZK A2 900 pnt 1988
U12 jongens cross Matthieu Mortier ZK A1 565 pnt 1987
U12 jongens cross Manno Buijsrogge ZK A2 570 pnt 1985
U14 jongens cross Brian Boidin ZK 831 pnt 2002
U14 jongens cross Ruud van den Bergen ZK 900 pnt 1998
U14 jongens cross Wouter Verdurmen ZK 750 pnt 1996
U14 jongens cross Manno Buijsrogge ZK 610 pnt 1987
U14 jongens cross Manno Buijsrogge ZK 615 pnt 1986
U14 jongens cross Joska van Waesberghe ZK 621 pnt 1985
U16 jongens 2000 m Tijn van Hooste ZK 09.08 2022
U16 jongens 4 x 2100 m Eimert Jan Goossens, René Hellebrekers, Ruud van den Bergen, Wouter Verdurmen ZK 31.36 1997
U16 jongens cross Ruud van den Bergen ZK 840 pnt 2000
U16 jongens cross Sebastian Vonck ZK 900 pnt 1997
U16 jongens cross Michael Burm ZK 741 pnt 1992
U16 jongens cross Maarten van Goethem ZK 873 pnt 1990
U16 jongens cross Manno Buijsrogge ZK 900 pnt 1989
U16 jongens cross Eddy Schwegler ZK 585 pnt 1986
U18 mannen 5000 m Job de Feijter ZK 17.05 min 2013
U18 mannen cross Job de Brouwer ZK 1e 2009
U18 mannen cross Gert Jan Lauret ZK 1e met 825 punten 2001
U18 mannen cross Sebastian Vonck ZK 1146 pnt 1999
U18 mannen cross Sebastian Vonck ZK 866 pnt 1998
U18 mannen cross Laurens Hamelink ZK 1e 1981
U20 mannen 4 x 3000 m Dennis Thuy, Joris Suij, Kris de Kreek, Maarten Biesbroeck ZK 50.10 min 2013
U20 mannen 4 x 4200 m Eimert Jan Goossens, Gert Jan Lauret, Sebastian Vonck, Wouter Verdurmen ZK 53.58.4 2000
U20 mannen 4 x 6300 m Gert Jan Lauret, Maarten de Cock, Ruud van den Bergen, Sebastian Vonck ZK 1.34.14 uur 2001
U20 mannen cross Job de Brouwer ZK 1e 2010
U20 mannen cross Maarten de Cock ZK 840 pnt 2002
U20 mannen cross Sebastian Vonck ZK 1e met 825 punten 2001
U20 mannen cross Sebastian Vonck ZK 825 pnt 2000
Mannen 4 x 6300 m Jo van Waesberghe, Patrick van Remortel, Piet Vonck, Ronny van Acker ZK 85.20.9 2000
Mannen cross Piet Vonck ZK 874 pnt 1991
Mannen cross Piet Vonck ZK 876 pnt 1990
Mannen cross Piet Vonck ZK 625 pnt 1987
Mannen 35 cross Benny Thuy ZK 1e 2012
Mannen 35 cross Benny Thuy ZK 1e 2011
Mannen 35 cross Marco Ottjes ZK 1e 2009
Mannen 40 cross Jan van Laarhoven ZK 741 pnt 1994
Mannen 40 cross Jo van Waesberghe ZK 838 pnt 1989
Mannen 45 10000 m Benny Thuy ZK 32.03 2014
Mannen 50 cross Jo van Waesberghe ZK 1e met 830 punten 2001
Mannen 50 cross Jo van Waesberghe ZK 900 pnt 1998
Mannen 50 cross Jo van Waesberghe ZK 900 pnt 1997
Mannen 60 cross Jo van Waesberghe ZK 1e 2008
Mannen 60 cross Jo van Waesberghe ZK 1e 2007
= elektronische tijd