Beste prestaties per onderdeel

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie Jaar
1 Mariska Bun (U18 vrouwen (meisjes B)) 12.42 sec +0.2 2011
2 Marijke de Meurichy 12.3 sec 1960
3 Christian Lauwers (U18 vrouwen (meisjes B)) 12.5 sec 1981
4 Suzan van Acker (U20 vrouwen (meisjes A)) 12.6 sec 1990
5 Katja van Eetvelt (Meisjes C) 12.85 sec -0.9 2019
6 Samantha Lernout 12.90 sec ZK +0.0 2014
7 Liesbeth van Acker (U20 vrouwen (meisjes A)) 12.7 sec 1987
Jolanda de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 12.7 sec 1987
9 Tessa Slootmans (U20 vrouwen (meisjes A)) 12.8 sec 1984
10 Audrey Seghers (U18 vrouwen (meisjes B)) 12.9 sec 2003

200 m

Naam Prestatie Jaar
1 Mariska Bun (U18 vrouwen (meisjes B)) 25.43 sec 2011
2 Eva den Exter (U18 vrouwen (meisjes B)) 25.57 sec +1.4 2019
3 Christian Lauwers (U18 vrouwen (meisjes B)) 25.85 sec 1981
4 Karin de Nijs 25.8 sec 1978
Marijke de Meurichy 25.8 sec 1960
6 Samantha Lernout 26.47 sec +2.3 2011
7 Suzan van Acker (U18 vrouwen (meisjes B)) 26.64 sec +1.6 1988
Tessa Slootmans (U18 vrouwen (meisjes B)) 26.4 sec 1982
9 Liesbeth van Acker (U20 vrouwen (meisjes A)) 26.77 sec 1987
10 Audrey Seghers (U18 vrouwen (meisjes B)) 26.7 sec 2003

400 m

Naam Prestatie Jaar
1 Brechje de Ruyck (U20 vrouwen (meisjes A)) 56.19 sec 2003
2 Karin de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 56.9 sec 1977
3 Jolanda de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 58.2 sec 1986
4 Muriel Grondman (U18 vrouwen (meisjes B)) 58.9 sec 1984
5 Samantha Lernout 59.30 sec 2015
6 Carolien Lauwers (U20 vrouwen (meisjes A)) 59.4 sec 1983
7 Christian Lauwers (U20 vrouwen (meisjes A)) 59.6 sec 1983
8 Margot de Nijs (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.01.4 min 1978
9 Margo Schout 1.02.22 min 1990
10 Brigit de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.02.2 min 1976

800 m

Naam Prestatie Jaar
1 Karin de Nijs 2.04.6 min 1978
2 Brechje de Ruyck (U20 vrouwen (meisjes A)) 2.06.52 min 2003
3 Brigit de Nijs 2.12.5 min 1977
4 Muriel Grondman (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.14.4 min 1984
5 Margot de Nijs 2.15.9 min 1979
6 Ingrid de Nijs 2.16.7 min 1979
7 Jolanda de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 2.17.1 min ZK 1986
8 Aniek Aper (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.18.81 min 2006
9 Sandra de Block 2.22.1 min ZK 2005
10 Samantha Lernout 2.24.1 min ZK 2011

1000 m

Naam Prestatie Jaar
1 Brechje de Ruyck 2.48.82 min 2004
2 Jolanda de Nijs (Meisjes C) 3.05.3 min 1983
3 Norah van Leest (Meisjes D) 3.08.43 min 2000
4 Sandra de Block (Meisjes C) 3.09.9 min 1997
5 Muriel Grondman (Meisjes C) 3.10.0 min 1982
6 Aniek Aper (Meisjes C) 3.10.7 min 2003
7 Samantha Lernout (Meisjes D) 3.12.1 min 2004
8 Cindy van Driessche (Meisjes C) 3.13.0 min 1988
9 Rebecca de Bakker (Meisjes C) 3.14.0 min 1989
10 Christel van Waes (Meisjes C) 3.15.2 min 1984

1500 m

Naam Prestatie Jaar
1 Karin de Nijs 4.20.9 min 1978
2 Brigit de Nijs 4.26.2 min 1978
3 Ingrid de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 4.40.2 min 1978
4 Aniek Aper (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.44.08 min 2006
5 Margot de Nijs (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.47.6 min 1979
6 Sandra de Block 4.48.83 min 2005
7 Brechje de Ruyck (U20 vrouwen (meisjes A)) 4.50.43 min 2003
8 Muriel Grondman (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.54.9 min 1983
9 Ria Nijskens (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.10.4 min 1977
10 Christel van Waes (U18 vrouwen (meisjes B)) 5.22.4 min 1985

1 EM

Naam Prestatie Jaar
1 Amy Niemantsverdriet (U18 vrouwen (meisjes B)) 6.57.11 min 2017

2000 m

Naam Prestatie Jaar
1 Mariska van Cauteren (U18 vrouwen (meisjes B)) 7.55.71 min 2007
2 Amy Niemantsverdriet (U18 vrouwen (meisjes B)) 8.11.03 min 2018

3000 m

Naam Prestatie Jaar
1 Brigit de Nijs 9.27.3 min 1978
2 Sandra de Block 10.30.4 min ZK 2006
3 Aniek Aper (U20 vrouwen (meisjes A)) 10.59.0 min ZK 2007
4 Ingrid IJsebaert (Vrouwen 35) 10.59.94 min 2003
5 Christel van Waes (U20 vrouwen (meisjes A)) 11.46.5 min 1989
6 Margot de Nijs (Vrouwen 45) 12.05.4 min ZK 2008
7 Monique Allefs (Vrouwen 45) 12.08.3 min 2012
8 Natascha Neefs (U20 vrouwen (meisjes A)) 12.50.9 min 1988
9 Fien Lelie (Meisjes C) 12.51.5 min CK 2017
10 Kirsten Vierbergen (Meisjes C) 12.56.78 min 2019

5000 m

Naam Prestatie Jaar
1 Sandra de Block 18.32.5 min ZK 2006
2 Aniek Aper (U18 vrouwen (meisjes B)) 19.45.6 min ZK 2006
3 Mariska van Cauteren (U18 vrouwen (meisjes B)) 20.55.26 min ZK 2007
4 Christel van Waes 21.53.0 min 1989
5 Marjan Thuy (Vrouwen 40) 23.03.69 min 2013
6 Astrid de Bruin-Schuttkowski (Vrouwen 40) 28.59.1 min 2009

100 mh (83,8cm)

Naam Prestatie Jaar
1 Mariska Bun (U18 vrouwen (meisjes B)) 14.57 sec +0.0 2011
2 Samantha Lernout 15.08 sec +1.5 2011
3 Karin de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 16.5 sec 1977
4 Liesbeth van Acker (U20 vrouwen (meisjes A)) 17.14 sec 1988
5 Suzan van Acker 17.17 sec 1991
6 Xenia Kroonen (U18 vrouwen (meisjes B)) 17.96 sec -0.8 2021
7 Daphne Seghers (U18 vrouwen (meisjes B)) 19.10 sec 2005
8 Emma van Acker (U18 vrouwen (meisjes B)) 19.58 sec -2.0 2019
9 Brigit de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 19.6 sec 1976
10 Leonie Rubbens (U20 vrouwen (meisjes A)) 19.88 sec 2003

400 mh (76,2cm)

Naam Prestatie Jaar
1 Samantha Lernout 1.05.87 min 2011
2 Jolanda de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.08.6 min 1986
3 Mariska Bun (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.13.25 min ZK 2010
4 Anne van der Meer (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.28.1 min 2009
5 Fien Lelie (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.35.86 min 2018

hoogspringen

Naam Prestatie Jaar
1 Mariska Bun (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.60 m 2011
Natasja Picavet (Meisjes D) 1.60 m NK 1995
3 Romy de Kesel (Meisjes C) 1.55 m 2013
Suzan van Acker (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.55 m 1989
Claudia Lauwers (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.55 m 1984
Karin de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.55 m 1977
7 Femke Bun (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.50 m 2015
Sara IJsebaert (Meisjes C) 1.50 m 2011
Carolien Lauwers (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.50 m 1981
Brigit de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.50 m 1976

verspringen

Naam Prestatie Jaar
1 Suzan van Acker (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.52 m ZK 1989
2 Christian Lauwers (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.46 m 1982
3 Marga Picavet (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.45 m 1961
4 Samantha Lernout 5.32 m 2011
Mariska Bun (U18 vrouwen (meisjes B)) 5.32 m ZK 2010
6 Liesbeth van Acker (U18 vrouwen (meisjes B)) 5.30 m 1985
7 Brigit de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.26 m 1976
8 Jolanda de Nijs (U18 vrouwen (meisjes B)) 5.20 m 1985
Carolien Lauwers (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.20 m 1983
10 Katja van Eetvelt (Meisjes C) 5.15 m 2019

hinkstapspringen

Naam Prestatie Jaar
1 Liesbeth van Acker 11.18 m 1991
2 Suzan van Acker 10.94 m 1991
3 Tosca Hellebrekers (U18 vrouwen (meisjes B)) 10.08 m 2000
4 Altuna Halilovic (Meisjes C) 9.53 m 2001
5 Erica Broekman (U20 vrouwen (meisjes A)) 9.26 m 2004
6 Daniella Segers (U20 vrouwen (meisjes A)) 9.03 m 1991
7 Anne van Driessche 8.87 m +0.6 2017
8 Lotte Baauw (Meisjes C) 8.46 m 2005
9 Kylie de Beule (U18 vrouwen (meisjes B)) 8.22 m 2010
10 Samantha van Remortel (Meisjes C) 8.13 m 2004

polshoog

Naam Prestatie Jaar
1 Femke Bun (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.60 m 2014
2 Annemijn van Broeck (Meisjes C) 1.90 m 2012

kogel (4kg)

Naam Prestatie Jaar
1 Daniella Segers (U20 vrouwen (meisjes A)) 12.42 m 1990
2 Leonie Berden (Vrouwen 35) 12.23 m 2011
3 Bianca Segers 11.65 m 1998
4 Marlies Burm (U20 vrouwen (meisjes A)) 11.05 m ZK 1966
5 Liesbeth van Acker 10.66 m 1990
6 Sana Ahmidach (U20 vrouwen (meisjes A)) 10.21 m 2010
7 Samantha Lernout 10.16 m 2011
8 Audrey de Beule (U20 vrouwen (meisjes A)) 10.04 m 2004
9 Jannie Lockefeer (U20 vrouwen (meisjes A)) 9.85 m 1984
10 Tosca Hellebrekers (U20 vrouwen (meisjes A)) 9.66 m 2000

discus (1kg)

Naam Prestatie Jaar
1 Leonie Berden (Vrouwen 35) 45.88 m 2010
2 Daniella Segers (U20 vrouwen (meisjes A)) 40.96 m DK 1990
3 Bianca Segers (U20 vrouwen (meisjes A)) 36.12 m 1992
4 Samantha Lernout (U20 vrouwen (meisjes A)) 34.16 m 2010
5 Liesbeth van Acker 32.74 m 1990
6 Romy Lauwers (U18 vrouwen (meisjes B)) 32.45 m 2015
7 Karin de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 30.04 m 1977
8 Romy de Kesel (Meisjes C) 29.82 m 2013
9 Audrey de Beule 29.34 m 2017
10 Tosca Hellebrekers (Meisjes C) 28.82 m 1999

speer (600g)

Naam Prestatie Jaar
1 Sana Ahmidach (U20 vrouwen (meisjes A)) 41.90 m 2010
2 Audrey de Beule (U18 vrouwen (meisjes B)) 32.80 m 2002
3 Leonie Berden (Vrouwen 35) 32.78 m 2011
4 Aniek Aper (U20 vrouwen (meisjes A)) 31.85 m ZK 2007
5 Samantha Lernout (U20 vrouwen (meisjes A)) 29.82 m 2010
6 Daniella Segers 29.34 m 1999
7 Mariska Bun (U18 vrouwen (meisjes B)) 29.03 m 2011
8 Samantha van Remortel (Meisjes C) 28.59 m 2004
9 Bianca Segers 27.70 m ZK 1999
10 Kylie de Beule (U18 vrouwen (meisjes B)) 26.68 m 2010

oude speer (600g)

Naam Prestatie Jaar
1 Daniella Segers 37.70 m 1992
2 Bianca Segers 32.94 m 1994
3 Liesbeth van Acker (U20 vrouwen (meisjes A)) 31.64 m ZK 1987
4 Ria Bun (U20 vrouwen (meisjes A)) 29.86 m ZK 1970
5 Jannie Lockefeer (U20 vrouwen (meisjes A)) 27.44 m 1984
6 Natasja de Roover (U20 vrouwen (meisjes A)) 27.12 m 1987
7 Shirley Baert 25.32 m 1995
8 Christel van Waes (U20 vrouwen (meisjes A)) 24.66 m 1988
9 Ingeborg Ahrens (U18 vrouwen (meisjes B)) 24.44 m 1988
10 Diona de Koning (Meisjes C) 23.74 m 1992

kogelslingeren (4kg)

Naam Prestatie Jaar
1 Leonie Berden (Vrouwen 40) 36.76 m 2015
2 Audrey de Beule 23.81 m 2017

5-kamp

Naam Prestatie Jaar
1 Karin de Nijs (U20 vrouwen (meisjes A)) 3341 pnt 1977

7-kamp

Naam Prestatie Jaar
1 Samantha Lernout 4332 pnt 2011
2 Liesbeth van Acker (U20 vrouwen (meisjes A)) 3856 pnt 1988
3 Ilvy de Waal (Meisjes C) 2931 pnt 2021
4 Alexandra Elias (Meisjes C) 2849 pnt 2021
5 Christel van Waes (U20 vrouwen (meisjes A)) 1953 pnt 1987

4 x 100 m

Naam Prestatie Jaar
1 RKHAV Estafetteploeg (U20 vrouwen (meisjes A)) 50.90 sec 1983
2 Carla d' Hondt, Carolien Lauwers, Christian Lauwers, Sandra van Waes (U18 vrouwen (meisjes B)) 52.3 sec 1981
3 Gertie de Boey, Katrien Bracke, Mariska Bun, Samantha Lernout (U20 vrouwen (meisjes A)) 53.41 sec 2010
4 Jennifer Wouters, Kylie de Beule, Marieke de Cock, Mariska Bun (U18 vrouwen (meisjes B)) 54.03 sec 2011
5 Gertie de Boey, Milou van de Walle, Samantha Lernout, Sana Ahmidach (U18 vrouwen (meisjes B)) 54.17 sec 2008
6 Daniella Segers, Rebecca de Bakker, Shirley Baert, Suzan van Acker 54.9 sec 1992
7 Anouk de Bruijn, Floortje Brouwers, Iggy Nachtegael, Mirthe Nachtegael (U18 vrouwen (meisjes B)) 55.95 sec 2014
8 Cindy van Driessche, Daniella Segers, Rebecca de Bakker, Shirley Baert (U20 vrouwen (meisjes A)) 56.3 sec 1991
9 Lotte Baauw, Mariska van Cauteren, Milou van de Walle, Samantha Lernout (U18 vrouwen (meisjes B)) 56.64 sec 2007
10 Romy van Dorsselaer (U18 vrouwen (meisjes B)) 56.84 sec 2013

4 x 200 m

Naam Prestatie Jaar
1 Carolien Lauwers, Christian Lauwers, Muriel Grondman, Tessa Slootmans (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.50.2 min 1983
2 Bianca Wagenaar, Marieke de Cock, Mariska Bun, Naomi Nachtegael 1.52.05 min 2011
3 Aniek Aper, Anne van Driessche, Milou van de Walle, Samantha Lernout (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.53.25 min 2007
4 RKHAV Estafetteploeg 1.53.45 min 2010
5 Altuna Halilovic, Audrey Seghers, Daphne Seghers, Samantha Lernout 1.54.72 min 2005
6 Anne van Driessche, Gertie de Boey, Milou van de Walle, Samantha Lernout (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.55.76 min 2008

4 x 400 m

Naam Prestatie Jaar
1 Carolien Lauwers, Christian Lauwers, Muriel Grondman, Tessa Slootmans (U20 vrouwen (meisjes A)) 4.05.49 min 1983
2 Aniek Aper, Cecile van Leest, Daphne Seghers, Samantha Lernout (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.22.76 min 2005
3 Eva den Exter, Jasmijn van Dieren, Maren van Dorp, Xenia Kroonen 4.45.95 min 2021
4 Anne van Driessche, Esma Guigui, Marieke Riemens, Nathalie Lotthrinkx 4.49.71 min 2017

Zweedse estafette

Naam Prestatie Jaar
1 Marieke de Cock, Mariska Bun, Naomi Nachtegael, Samantha Lernout (U20 vrouwen (meisjes A)) 2.27.14 min 2010
2 Bianca Wagenaar, Marieke de Cock, Mariska Bun, Naomi Nachtegael 2.27.48 min 2011
3 Aniek Aper, Anne van Driessche, Milou van de Walle, Samantha Lernout (U20 vrouwen (meisjes A)) 2.29.16 min 2007
4 Anne van Driessche, Gertie de Boey, Milou van de Walle, Samantha Lernout (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.31.57 min 2008
5 Emma van Acker, Eva den Exter, Katja van Eetvelt, Xenia Kroonen (Meisjes C) 2.35.87 min 2018
6 Audrey de Beule, Fieke de Brouwer, Julie van Damme, Samantha Lernout 2.36.44 min ZK 2014
7 Audrey de Beule, Iris Hoogesteger, Margot Thuy, Vera Wisse 3.00.99 min 2018
8 RKHAV Estafetteploeg 3.01.88 min 2015
9 Carla Zegers, Leonie Berden, Margot de Nijs, Marja de Bruijn (Vrouwen 35) 3.23.05 min 2012
= elektronische tijd